Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonomvan és már...

Androidos telefonomvan és már 4 napja nem tudom megnyitni a gmail fiókomat, mármint az applikációról. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Próbáltam újraindítani, frissíteni, mindent, amia neten van leírva, de belépek és csak tölt és tölt és azt irja ki napok óta, hogy üzenetek szinkronizálása... ezelőtt sosem volt ilyen baj, napi szinten használom. De most nem tudom.

2017. júl. 9. 16:53
 1/1 anonim válasza:
Hát, nekem még sose volt ilyen problémám pedig nekem is van gmailem androidon, de így annyit tudnék tanácsolni hogy töröld le az egészet és telepítsd újra esetleg. Úgyis megtalálod a Google Play-en.
2017. júl. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!