Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti mit gondoltok s KalóriaBázi...

Ti mit gondoltok s KalóriaBázis nevű applikációról?

Figyelt kérdés
Valós adatok vannak benne? Nektek hasznos volt ez az alkalmazás? Tényleg reálisan ítéli meg a BMR-t, napi szükségletet, a lehetséges fogyást?

2017. júl. 7. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta ezt az appot használom, eleinte fogyásra, majd egy éve súlytartásra.


Régebben még macerás(abb)volt, de látványosan finomítanak rajta.

Ha már több éves rutinja van az embernek, akkor válogatni is lehet a sok recept, étel, és tanács között. Az a helyzet, hogy sok baromságot is találni, de azt könnyű átlépni.


Minden nap ezzel kelek, ezzel fekszem, nekem nagyon hasznos. Visszatart a torkosságtól, a felesleges kalóriabeviteltől..

...ráadásul még nem fordult elő, hogy éheztem volna, ha ennek segítségével állítom össze a másnapi étrendem.


Vannak apró hibáik, de azt pofátlanság lenne megemlíteni a több éves hasznossága mellett.

Jó, én az ingyenes részt használom, lehet, hogy a fizetős jobb..

Hiányozna, ha nem lenne.


Köszönöm a Kalóriabázis stábjának, hogy ilyen ügyesek

2017. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagy adatbázisa van, szinte minden benne van, max. hibásan, de odafigyeléssel az látszik. Nekem fontos a nettó szénhidrát, így egy kis kupac dolgot magamtól vittem fel más adatbázisokból, de attól még sokat segít, kézzel nehezebb lenne.


A BMR-emet látványosan félretippeli, de ez normális, nem tudhatja, hogy az én anyagcserém milyen gyors.


A fogyásban elég keveset segít, mivel nekem nem érdemes éhezni s nehezen lakom jól. Ha nem egyéni makrókat használnék, híznék is, mert éhen maradnék, de ez sem hiba, csak egyéni dolog.

Viszont roppant informatív nézni, hogy bizonyos ételek milyen sok kalóriát hoznak milyen kis jóllakottság és élmény mellett... Magamtól nem tudom megtippelni a kalóriabevitelemet évek gyakorlata után sem, csak ha nagyon tipikusan eszem.


Ez csak egy eszköz, segítség, attól még rajtunk múlik minden...


Nekem messze a leghasznosabb része, hogy ott tárolom a receptjeimet, de azért a makrókban is sokat segít.


Vannak persze bugok és taplóságok is, pl. az előbb tűnt fel, hogy bevitelnél az egyik szöveg az, hogy "Bálna vagyok". Nem, nem vagyok az, sosem voltam az és nem is leszek, de sajnálom azt, akit ez szíven üt, mert tuti van olyan. Én fel se veszem, nekem nem annnyira fáj, hogy egyesek idióták.

2017. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Imádom! 5 hónap alatt fogytam vele 10 kg-t! A lényeg, hogy nagyon komolyan be kell tartani a napi kcal limitet ügyelve a tápanyag összetételre is. Én két hét eltéréssel akkorra értem el vele a célsúlyomat, amikorra kikalkulálta a legelején, szóval szerintem elég pontos és megbízható. Tényleg csak ajánlani tudom.
2017. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!