Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 6s plus telefont...

Apple iPhone 6s plus telefont szeretnék vásárolni. Hogy érné meg jobban? Szerződéssel vagy ha egészben kifizetem? 17/L

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egészben fizetném, akkor nincs semmi részlet,meg ráfizetés, hanem leszurkolnám az árát kp-ban,aztán enyém lenne a telefon.
2017. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyben kifizetni. Bemész boltba kifizeted, hazaviszed és örülsz. Ha lehet függetlent vegyél. Bár nem tudom, hogy szolgáltatóknál vásárolt telefok függők vagy sem. De ha egy nagyobb elektronikai áruházba sétálsz be, esetleg márkakereskedőhöz, akkor biztos függetlent kapsz.


Szerződéssel azért látszik olcsóbbnak, mert belekalkulálják a havidíjba, + a részletfizetésnek is vannak egyéb költségei. A végén többe jössz ki, mintha egyben kifizetnéd márka kereskedőnél.

2017. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyben , semmi részlet , semmi havidij.

A kártyafüggetlen a jó, nincs megkötve az ember, bármikor válthat szolgáltatót.

2017. júl. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!