Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone 5s-t venni még...

Megéri iPhone 5s-t venni még használtan? Vagy már nagyon régi a telefon?

Figyelt kérdés
Megéri még megvenni a telefont, nem túl régi? Nem fog belassulni?

2017. júl. 9. 14:43
 1/6 Trevor. ***** válasza:
Nem éri meg, akkor már inkább SE.
2017. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használt iPhone nem jó

Mi úgy jártunk, hogy a születésnapomra kaptam egy iPhone 4s-t és nem tudtunk vele mit kezdeni. Rossz volt a töltője, nem volt fülest, és a telefon nem fogadta el a jó SIM kártyámat, mert kiderült, hogy le volt tiltva a telefon, valszeg lopott volt.

Én is 5s-t akarok, de szerintem ha már iPhonet akarsz akkor SE legyen (Special Edition, asszem így kell írni, szar vagyok angolból)

2017. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:

Megéri?

5 Ft, 50 Ft, 500 Ft, 5000 Ft, 50000 Ft vagy 500000 Ft?

2017. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

használtan? akkor inkább valami android-os újonnan szerintem.


De 5S már régebbi, inkább iphone Se érné meg.


De ha van egy kisebb összeged akkor inkább újonnan valamilyen android-os, Samsung, Lenovo vagy Asus.

2017. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát igen meg mint 2-es írja ha lock-olva van mert lopott és nem lépett ki az előző tulaj icloud-ból akkor olyan mintha vettél volna mondjuk 40.000-ért egy darab követ.


Iphone-t jobb újonnan venni.


Meg úgy minden újabb telefont, függetlent, jó helyről, nagyobb áruházból gondoltam.


vannak gsm boltok, előbb vennék Auchan-ban egy Nokia-t mint ilyen olyan boltoktól bármit.

2017. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megéri az iPhone 5s még 2017-ben is :), de használtam nem szabad iPhone-t venni!
2017. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!