Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok megbízhatòn...

Hol tudok megbízhatòn használt mobilhoz jutni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hardverapron viszonylag jó, de ott is figyelni kell az illető értékelését.
2017. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni, de már egész jó áron lehet vásárolni újonnan mobilokat. Használt telefonok az esetek 99,9%ban nem megbízhatóak.
2017. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ott neztem, de olyan telefon, amire gondoltam, egyik ajanlata sem gyozott meg.

Egyebkent vannak ilyen uzletek esetleg?

2017. júl. 9. 19:21
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat ugy vettem eszre #2, hogy hasznaltan

simqn a harmadaba kerulnek egyes telefonok, pl Huawei p10 eseteben is 70 ert kaphato, meg Lg g4 40 ert ugyanugy.

2017. júl. 9. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan embertől, akit ismersz és megbízol benne.

Az apróhirdető oldalakkal az a baj, hogy nem tudod mit kapsz.

Pl: Volt e már javítva a telefon, ha igen mi volt a baja?

Esett már le? Lehet, hogy karcmentes, de belső alkatrészek attól még sérülhetnek.

Lehet azt mondja, hogy azért adja el, mert újabb modellt vett. Közben csak a nyűg van vele és szabadulna meg tőle.

Én már csak új telefont vásárolok, azt is üzletből.(Nem Pista bácsi mobilboltjából, hanem pl Conrad, Saturn, Cyberport stb...) Lehet kicsit drágább, de nincs fejfájás, hogy mikor megy tönkre, vagy valami távolkeleti piacra szánt modellt kapok.

2017. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét az eustockon vagy a Tinydealon, meglepően jó telefonokat lehet kapni újakat , ingyen házhoz szállitással. Még a boltba se kell elmenni érte, kihozzák.
2017. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!