Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vásárlás előtt...

Hooligan98 kérdése:

Iphone 7 vásárlás előtt állok. Hozzáértők segítsenek légyszi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

iPhone 7-et szeretnék augusztusban venni az iStyle-ból. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem:


Érdemes várni az iPhone 8 megjelenéséig, fog csökkenni az i 7 ára?(ha igen nagyjából mennyit?)


A másik pedig az, hogy részletre hoznám ki.

Megéri 3 évre aláírni, vagy inkább csak 2re?



2017. júl. 9. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Azt hogy neked hogy éri meg, számolj utána. A havi részletet szorozd be 36 - 24-szer és máris meg van az eredmény. Szerintem meg nem sokkal megy lejjebb az ára, mert akkor mindenki arra várna és az újat nem vennék meg.
2017. júl. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
Minek ájfon, ha nincs pénzed rá???
2017. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kb mindenki részletre vesz telefont manapság, nem csak Iphone-t...
2017. júl. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Életembe nem vettem részletre semmit...
2017. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normalis válaszokat

Kérdésedre a válasz kedves masodik, van rá pénzem, de valljuk be lehet kényelmesebb kisebb részletekben... Feltéve ha más tervem is van a pénzemből. De ez szerintem az én dolgom, én csak feltettem 2 kérdést, te viszont egyikre sem válaszoltál.

2017. júl. 12. 00:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem egyértelmű, de a második kérdésem inkább úgy értendő, hogy vajon megél simán 3évet egy iphone 7 ? 128gb - 256gb van tervben, szóval nekem az elég 3évig, így vallalnám a részletet addig, ha azt mondjátok, kihúzza addig.. (itt olyan valaszolókra számítanék, akik több éve használnak iphonet, több tapasztaltuk van mint nekem)
2017. júl. 12. 00:55
 7/8 anonim ***** válasza:

lejjebb szokott menni az áruk a régebbi Iphoneoknak

Néha már valamivel a megjelenés előtt is.

2017. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint pár héttel, az új megjelenése előtt
2017. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!