Hol vegyek iphonet?

Figyelt kérdés

Ha használtan veszek mire figyeljek?

Iphone 6s-t megéri még venni?

Hány gb os legyen minimum.

Minden érdekel.


Egy android felhasználó.



2017. júl. 11. 06:53
 1/5 anonim válasza:
23%
Sehol. Túlározott, agyonhájpolt kukac rágta almát ne vegyél, ha csak nincs annyi pénzed, hogy akár az ablakon is kiszórhatnád, az se tűnne fel (bár én személy szerint inkább szórnám ki az ablakon, vagy égetném el, minthogy ájfónt vegyek). Lehet lepontozni.
2017. júl. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ájfonnak 2 tábora van.. vagy nagyon szeretik, vagy nagyon utálják..

Minden más kérdésben tájékozódhatsz itt a gyk-n, keress ár a kérdésekre, amiket napi szinten (hozzád hasonlóan..) feltesznek, és olvasgass azokból

2017. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem vennék használtan.


Media markt-ot javaslom, vegyél inkább egy olcsóbb iphone SE-t, csak újat vegyél szerintem.


És arra van rendes gari, plusz az biztos nincs lock-olva, most veszel egy telefont amin nem léptek ki icloud-ból akkor azt macerás megoldani szerintem.

2017. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyen legalább 32gb-ost, a 16 nagyon gyorsan elfogy (kb 4-et alapból elfoglal a rendszer/formázás)

6s még jó lehet, sima 6-ost már NE vegyél. Ha nem zavar a pici képernyő akkor az SE-t ajánlom még.

Egyébként a play áruházban van egy "Move to Ios" nevű app amivel át lehet vinni adatokat androidról Iphonera..

2017. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül 64gbos 6s-t vettem , használtan 1 év garival ismerőstöl :)
2017. júl. 16. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!