Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
egy olyan telefont szeretnék ami 120 000 forintnál nem több. Legyen benne ujjlenyomat olvasó (lehetőleg a home gombban) És az aksija is sokáig bírja mivel sokat hasznalom a telefonokat. A kamerája is 8mpx vagy annál több legyen...Van ilyen telefon ebben az árkategóriában?

#telefon #olcsó #új #ujjlenyomat #jókamera #jóaksi
2017. júl. 11. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy A5 (2017),Samsung Galaxy S7 (ezek mind megfelelnek a kritériumoknak, max az S7 ugye húzósabb egy kicsit árban). Amit személyesen is tudok javasolni az a Huawei P9 Lite (2017), tesóm használja és meg van vele elégedve.:)Vagy ugye a Huawei legutóbb kijött modelljei.
2017. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ujjlenyomat-olvasó? az egyébként minek?


120.000 környéke szerintem:


Iphone SE 16-os vagy 32-es.


lehet van is benne ilyen leolvasó, de nem tudom minek, nekem volt 5S abban van és soha nem használtam, teljesen felesleges.

2017. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huawei p9 kb 120ezer Forint.( mondjuk neki hátul van az ujjlenyomatolvasója de mivel okosfunkciói is vannak neki ezért praktikusabb mint egy homegombos megoldás)

A Samsung A5 se rossz,de nem tudnám ajánlani sajnos, mivel a samsung szoftverben le van maradva a többi gyártótól. Ha nem használod 1 évnél tovább akkor nyugodtam vedd azt.

HTC 10 árát nem tudom pontosan de az egy tavalyi csúcsmodell és kamera minőségben ő tudta egyedül(ja meg a google pixel) megelőzni a Samsung s7-et.


Esetleg ha leírnád egy kicsit pontosabban hogy mik az elvárásaid pl. Kijelzőméret stb. akkor könnyebben megtalálnánk a neked megfelelő telefont.

2017. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De a Huawei P9 Lite (2017) az olyan 70-80000 körül mozog.
2017. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!