Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most egy Huawei P8 Lite-om van, de sokszor lefagy, gyorsan lemerül, nem vagyok megelégedve vele.1 éves készülék.

Samsungon gondolkozom , A3 -at néztem ki (2015) , de nem tudom megéri-e..?

És honnan érdemes beszerezni? Neten olcsóbban láttam , mint pl. a Telenornál.



2017. jún. 25. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Újabb ár nélküli versenyző.


Ilyenkor frankón mindig leírom: Iphone 7 plus, 256-os, csak 400.000. olyat vegyél.


De jó lesz valaki írj majd hogy notebook-ot venne, ár nélkül, nézek neki valamilyen Alienware-t 7.000.000-ért.


Na de most komolyan írnál összeget könnyebb lenne.

2017. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az A3-hoz hasonló árkategóriában gondolkodtam. :)
2017. jún. 25. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:

70-80.000?


100.000?


Mennyi is most az A3-as?


100.000 környékén Iphone SE-t vennék 16-os vagy 32 GB-osat.

2017. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig a P8 lite-ről is annyit zengtek itt az emberek. Pont úgy mint annak idején a Dooge x5-ről. Mostanában meg Xiami redmit istenítik. Ami nem azt jelenti hogy ezek nem jók, csak túl misztifikálják.

Én már többször leírtam hogy az enyém két éves ,soha nem fagyott még le, legalább két napot bír a nagy akksival, még le is pontoztak . Persze tudom ezek az emberek telefon szakértők, nagyon értenek hozzá.

A Samsung az már a 2015-ös nagyon elavult, meg ha hinni lehet a többségnek, ezekből csak a csúcs készülékek a jók.

2017. júl. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nokiaval semmikepp nem jarhatsz rooszul
2017. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!