Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi note 4 megéri, van...

Xiaomi note 4 megéri, van valami "gond" vele?

Figyelt kérdés

Kinéztem ezt a telefon, jó ár/érték aránya van.

Van valami szériahibája a telefonnak?

A 2.5D üveg milyen?

Milyen a minősége a telefonnak és a kijelzőnek (olvastam valahol, hogy elég gyakori a pixelhiba).

Olvastam pár értékelést, de természetesen nem huzamosabb ideig tesztelték őket, szóval jó lenne tudni a hátulütőket.



2017. júl. 11. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyiért én inkább a Redmi Pro 3/64-est vettem, árban nincs nagy különbség, viszont a Pro oled kijelzős és dual camos. Note 4-el semmi baj nincs, a pro-mon mindig üvegfólia van, hiba nélküli mind. Előtte Note 3 mtk verzióm volt, azzal se volt semmi baj soha. Viszont az mtk-s verziót gondold meg, mert a Xiaomi nem nagyon szereti frissíteni (hiányzó forráskód miatt). Ugyanazon telók snapis verziói megkapják az újabb androidot, míg pl. az én Pro-m nem biztos (but ki tudja hátha :)
2017. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!