Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Huawei p9 lite-ot...

Érdemes Huawei p9 lite-ot venni cask az akksi miatt?

Figyelt kérdés
Huawei p8 lite van/volt, 2200-as akksival, elég gyengére sikerült, intenzíven nem is volt használva, de estére már merült. p9 lite akksija miatt jobb, de megéri ezért ennyivel több pénz?

2017. júl. 11. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is P8 lite-m van. Alapvetően nekem az akku egy másfél évig simán kibírta másfél napig is, úgy hogy interneteztem fotóztam vele. persze már gyengült a teljesítménye, és ha játszok rajta csak úgy szívja lefelé. Ez sajnos ezzel jár. Én is ezen vagyok hogy most váltsak e p9 litera mondjuk én nem az akku miatt hanem mivel lejárt a 2 év hűségem miatt váltanék, de alapvetően nincs egyéb más bajom a p8 lite telefonommal. Bírja a strapát vigyázva van rá, szinte csak minimális kopás van rajta, ami egy 2 éves telefonba bőven belefér
2017. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok telefon van már jobbnál jobbak , aminek nagyon jó akksija van. 4-6000 mAh.

Ez alatt már nem éri meg venni, mert csak szenved vele az ember. Nekem 6000-es van , és áldom magamat amiért ilyet vettem. Meg fizethetetlen, hogy aktiv használat mellett este nem azt kell nézni hogy hol egy konnektor.

2017. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

huawei jo marka es a gyenge akksi miatt tovabbra is huaweire esne a valasztas.....

Kedves 1. Nekem is tip top allapotu / volt , mult heten loptak el...tehat vagy ugyanilyet veszek biztositassal:D vagy p9 lite biztositassal(p9 lite draga csak az akksija miatt azert a kerdes)

2017. júl. 11. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A p9 akksija se olyan soká birja intenziv használat mellett. Igaziból az a lényeg hogy hagyjuk ilyen 20% körülire merülni, és akkor töltsük EGYHUZAMBA százra. (kb 300 töltés után a litiumakksi már csak a teljesitménye 80 százaléká adja le. és minden kihuzás-ujra rárakás uj töltésnek számit) Ezzel tudjuk növelni az élettartamot és lassitani az akku kapacitás csökkenését
2017. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát valamivel jobban fogja bírni, viszont szerintem többet is fog kérni a nagyobb, magasabb felbontású kijelző miatt, tehát nyersz rajta ~+10-20%-ot.

Esetleg ezt javaslom, amivel biztosan kihúzod 2-3 napig (Xiaomi Redmi 4X):

[link]

[link]

2017. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

media marktban vennenk mert most tuti kerek ra lopasbiztositast is.

Li pol akksi miben masabb?

2017. júl. 13. 09:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ki lehetne googlizni, de jóval fontosabb tényező a gyártási minőség és a használat. Egyik akksi 1,5 év után kipurcan, másik 4-5 évet is elmegy.


Egyébként tömören azt írják, hogy a Li-Po jóval kompaktabb (kisebb, könnyebb) a Li-ionnál, viszont cserébe valamivel rövidebb a várható élettartama.

2017. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 20. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!