Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusirtó mobiltelefonra?

Vírusirtó mobiltelefonra?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mennyire szokás ilyet telefonra telepíteni, Ti használtok ilyet?

Ha igen melyiket?

Esetleg melyiket ajánlanátok?

Magyar nyelvű előnyben!



2017. júl. 12. 08:26
 1/5 vantel ***** válasza:
39%
Legjobb vírusírtó:felelősségteljes használat.
2017. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges.. de ha nagyon akarsz, [link]
2017. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Részben szokás csak, mert a félelempropaganda és a windows-os beidegzés miatt sokan használnak. Aztán írják, hogy "xy vírusirtó nekem bevált", csak tudnám, hogy milyen produkciója alapján vált be.

Ha legális forásból teszel fel appokat, akkor a lehetséges problémákat lényegében kiküszöbölöd: Google Play (az 5x letöltött friss appokat még hanyagold), a fejlesztő weblapja vagy pl. az apkmirror.com, ami a leghitelesebb apk lelőhely.

És természetesen az említett felelős, tudatos felhasználás.

2017. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Iyenem van nekem, speciel, pont ez, pont innnen

[link]

2017. júl. 13. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy telefonra felesleges vírusírtó. Nemcsak apk lehet vírusos, de én már a Play áruházban is találtam vírusos appot. Androidra is írnak olyan vírusokat már, hogy csak nézel. Pl most ez fertőz : szétküldi az adataidat minden ismerősödnek, ha nem fizetsz. Egy Play áruházba bejutott vírus ez. Én Norton Is-t használok most. Ez azt is kiírja, hogy melyik app mit kémkedik rólad. Tőle tudtam meg pl, hogy az Uc browser Kínával megosztja az adataimat, a Smart Launcher pedig azt hiszem Usa-ba küld adatokat. A fizetős is. Az Eset, Gdata, Bitdefender, Kaspersky, Avira is jó.
2017. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!