Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonsagban a viz alatt a...

Biztonsagban a viz alatt a Samsung Galaxy A5 2017-el?

Figyelt kérdés
Most jott meg a Samsung Galaxy A5 2017es telefonom es az lenne a kerdesem hogy ezt a telefont biztonsagban a viz ala lehet tenni? Mondjuk a csap ala, vagy a kadba? Ugy hogy semmifele baja ne legyen? Vagy csam az esot birja ki? Elore is koszi.

2017. júl. 13. 09:15
 1/10 Trevor. ***** válasza:
100%
Legfeljebb fél órán át bírja max másfél méteres mélységig.
2017. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bence_ ***** válasza:
63%

IP 68

Nyugodtan berakhatod a vízbe.

Erős vízsugárnak és mély víznek ne tedd ki.

2017. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én azért azt nem mondanám, hogy nyugodtan...de persze a minősítés megvan. csak ha valami oknál fogva meg mégis beázik, akkor meg sirathatod a telódat, mert a samsung majd szépen vissza fogja dobni a garis javítást...ha megéri neked az, hogy a kádban videózod a lábadat a víz alatt, hát csak nyugodtan...:D
2017. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én megkockáztattam és használtam sós vizű tengerben.

Nem lett baja, csak azt írta hogy vizes a csatlakozója és addig nem töltött míg meg nem száradt.

Nem tudom hogyan érzékeli, de sokáig nem engedett tölteni emiatt.

Ja, meg utána a sót le kellett mosnom róla. Ami nem nehéz, olyan a burkolata hogy könnyen tisztán tartható.

Ilyen tokom van, csak az ebay-ről 800 forintért, ez elég jól rácuppan, és vannak dugaszok rajta a csatlakozók részére.

[link]

2017. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért vetted hogy birja a viz alatt is. Akkor meg tessék nyugodtan használni úgy is.
2017. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én akkor használnám nyugodtan, ha a gyártó vállalja érte a felelősséget.

legtöbb esetben persze amiatt áznak be az ilyen telók, mert a user nem zárta le megfelelően a csatlakozókat, na de mi van akkor, ha a user 110% biztos abban, hogy 3x is átnézte, és tényleg lezárta, mégis beázik? meg sokszor az illesztéseknél, elég volt egy párszor az ilyen nyári melegben kivinni a 35 fokba, utána meg bemenni vele a 20 fokos épületbe, de erre is figyelmeztet a gyártó, hogy használat során veszíthet a vízállóságából...kérdezőnél ez talán nem áll fenn, mert még új a telefon, de én azért fenntartásokkal kezelném a dolgot, hiába van minősítés róla, hisz azt laboratóriumi, lehető legideálisabb körülmények között tesztelik, ahol nincs második vagy harmadik befolyásoló tényező, mint hétköznapi használat során.

2017. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szoval akkor az esobe hasznalhatom nyugodtan, de mondjuk nyaralaskor a balatonba ne vigyem be, meg terdig ero vizbe sem.
2017. júl. 13. 15:09
 8/10 Bence_ ***** válasza:

Sony xz-vel csinalok kepekeket víz alatt.

Max 20-30cm

Szabvány okkal szól úgy, hogy fél óra.

Ezen semmit nem lehet és kell ledugózni.

2017. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" mert a user nem zárta le megfelelően a csatlakozókat, na de mi van akkor, ha a user 110% biztos abban, hogy 3x is átnézte, és tényleg lezárta, mégis beázik?"


Az S5-öm nem kell ledugózni, eddig semmi baja sem lett a vizes (alámerülős) használattól.

A lényeg hogy olyan alkalmazás kell, ami a képernyő érintésével fotóz, mert vizesen az érintőpanel használhatatlan. Ahogyan az ujjlenyomat feloldás is.

2017. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Samsung garizza a beázott telefont, tökéletes műszerei vannak arra, hogy megállapítsák user- vagy tefonhiba.
2017. júl. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!