Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonra lehet számíta...

Melyik telefonra lehet számítani hoszabb távon? Samu J5 2016 vagy Huavei Y6 pro?

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy mind a kettő, az alsó kategóriát képviseli?
2017. júl. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem lehet hosszu távon tervezni.
2017. júl. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

egyikre sem. Még a sony z3 compact is beadta a kulcsot 2 és fél év után (szinte pont lejárt a gari, és megfőzte az alaplapot). Sajnos minden nagyobb márka is "made in China", ebből tanulva most vettem a sony helyett egy CAT S60 telót. Ez tutira nem kínai, a Bullit Mobile rakja össze (Anglia), ők szállítanak cuccokat pl a Land Rovernek is. Adok neki egy próbát. Valóban nem akkora a teljesítménye, mint árában egy Samsungnak, Huawei-nek vagy Sonynak, a sok kis divatp.ö.c.s ennyiért vesz egy ájfónt, mert az hú de trendi, én meg bízom abban, hogy az átlag telónál kétszer vaskosabb és kétszer nehezebb telefon kétszer annyi ideig is bírja, még ha nem is a legbikább hardver van benne (mármint a teljesítményt illetően)

Nekem egy hete van meg, de nagyon szeretem, és eddig azt nyújtja pontosan, amit ígér, mondjuk a strapabíróságát nem teszteltem, szándékosan mégse fogom földhöz b@$zni. :)

2017. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hardveresen nagyjából mind2 ugyanazt tudja, hosszú távon mindenképp szívni fogsz velük. Ha nincs pénzed jobbra, azt válaszd, amelyik jobban tetszik.
2017. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!