Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy piros apple szilikon...

Egy piros apple szilikon tokon mennyire fog látszani a kopás?

Figyelt kérdés

Most feketém van ennek a sarkain kicsit latszik hogy nem olyan a szine mit ujkorában de mivel fekete nem feltűnő

Egy piros toknál mennyire lenne látható?

Eredeti apple tokrol lenne szó arró a product red-ről



2017. júl. 14. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha okos vagy akkor nem veszel original Apple tokot. 1. Marha drága 2. Vannak sokkal jobbak 5000 forint körül.(Persze ha támogatni akarod ezt az AIDS-és cuccot akkor vedd a Product Red-et) Én csak ezért vennék Original apple tokot, másért nem. Nagyon jó tokokat lehet kapni féláron.
2017. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Trevor. ***** válasza:
Ugye nem akarsz 12K-ért venni egy 500Ft-ot érő tokot?
2017. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

sosem értettem miért kell állandóan belekötni abba ha valaki drágább dolgot vesz tipikus magyar hozzáállás....

igen 500ft? a mostani 1 éve van meg és többször leesett de a használati kopástól eltekintve semmi baja

kíváncsi lennék egy olcsó tok kibírna e ennyit...

2017. júl. 14. 20:38
 4/10 A kérdező kommentje:
nincs pénzem rá akkor leszólom ezek vagytok ti.....
2017. júl. 14. 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Látod? Az ilyen viselkedés miatt nézik le az IPhone felhasználókat. Nekem is IPhone van, de eszem ágában sincs 14 ezret kiadni rá tokra. Csak mert Original Apple tok. Mondtam, ha a Product Red-et akarod venni akkor vedd azt, de akkor minek kérdezed meg? Az Apple tokok közül én csak a Product Red-et venném, mert azzal támogatsz egy nemes célt, de a többi pénzkidobás. És honnan gondolod hogy nincs rá pénze senkinek? Megveszik 200 ezerért az IPhone-t és nincs 14 ezrük tokra? :D :D Van, csak nem vagyunk hülyék hogy vegyünk annyiért, mikor olcsóbban is lehet olyan jó tokokat kapni.
2017. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egy tipikus hülyegyerek hozzáállás, az, hogy ami drága az jó, ami olcsó az rossz. Ott van pl a Trianium Protective Slim Case, 12 dollár, egy nagyon jó tok, ha valamiben, akkor abban nem lesz semmi baja a telefonodnak. Vagy az UAG tokok, igaz az is 10 ezer forint, de inkább az mint az original Apple tok, sokkal jobb. De még sorolhatnám... De ha te meg akarod fizetni a nevet, akkor tedd. Én megmaradok a jó kis UAG-nál, tovább is fogja bírni a telefon mint a tiéd. :)
2017. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Trevor. ***** válasza:

Nincs iPhone-om, nem is tervezek, ennek ellenére nem vennék sosem drága tokot. Most komolyan, ezen szerinted mi kerül ennyibe?

[link]


És minek márkalogó a tokra? Mondjuk még mindig inkább ez, mint hogy kivágás legyen rajta...


Ha tetszik, vedd meg, de tudd, hogy csak bevétel a cégnek a tok árának túlnyomó része. Ennyit adnék ki tokra, ez még meg is éri az árát: [link]

2017. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha támogatni akarja az AIDS elleni programot akkor ok, vegye. De csak azért mert drága és akkor biztos jó azért ne. Igen, jó, prémium minőségű. De nem ér 12-13 ezer forintot. Tipikus egyébként mikor az Iphonosok azzal jönnek hogy nincs pénze a másiknak rá, meg csóró stb... :D Ne haragudj barátom, de hány éves vagy? 15-nél nem több. Anyuci fizeti ugye? Magyarországon 85 ezer forint a nettó minimálbér. Tegyük fel, itt van Péter. Péter 110 ezer forintot keres havonta, fizeti a törlesztőt a házra, a rezsit, kaját vesz magának, szerinted Péternek telik egy 12 ezer forintos tokra? NEM. Ez a magyar valóság, amit az olyanok mint te, nem értenek.
2017. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egyrészt csak azért akarom venni mert az aids elleni dolgokra megy a pénz belőle, és megbecsülöm az applet azzal higy megveszem mert jó célra megy
2017. júl. 15. 21:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor az a legjobb választás.
2017. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!