Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom Domino X csomag mellé...

Telekom Domino X csomag mellé milyen olyan internet választható, ami tűrhető árban is, és külföldön is használható?

Figyelt kérdés
Átnéztem az oldalukat, de semmi megfelelőt nem találtam. Eddig amellett vagyok, hogy egy blue mobileos kártyát is veszek, ott normális áron kínálják a netet, és külföldön is működik korlátozottan.
2017. júl. 14. 18:08
 1/2 Alex Fly ***** válasza:

Szerintem egyik sem.

A Telekomnál az adatcsomagok csak belföldön működnek, kivéve a méregdrága Travel & Surf csomagokat.

2017. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez biztos?

Csak mert Romániában működött a mobilinternetem. Igaz, még adatcsomagom nincs, csupán a föltöltőkártya vásárlása után járó adatmennyiséget használom.

2017. júl. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!