Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 4-ről...

Samsung galaxy note 4-ről megéri iphone se-re váltani?

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Nyilván azért vettél Note 4-et, meg nagy kijelzős mobil kellett. Az iPhone SE-nek viszont kicsi a kijelzője ( 4 colos ).

Ha esetleg az a cél, hogy kisebb, kompakt méretű mobilra válts akkor viszont megéri, de előtte mindenképp próbáld ki élőben, hogy mégis milyen.

2017. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem a note 4-et annak idején azért vettem,hogy legyen egy jó telefonom,ami sokáig megállja a helyét,viszont most egy éves a teló és vannak vele sebességileg bajok.Ezért szeretnék egy iphone-t,mert az apple-ben sosem csalódtam még,és az iphone se-et sokan dicsérik,és még relatív olcsó is,és sok ember szerint gyorsabb is,mint egy 6s,mivel kisebb a kijelzője,szóval inkább a kérdés az lenne,hogy gyorsabb-e az iphone se,mint samsung galaxy note 4.
2017. júl. 15. 18:49
 3/3 Joell ***** válasza:
Note 4 vs iphone se.....xdxd...note 3 rol se valtanek se re...minimum 6s plus ha iphone kellene...
2019. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!