Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene nekem?

Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az,hogy szeretnék majd július végn venni használtan egy Iphone 7-et vagy egy 7pluszt.Viszont félek,hogy esetleg klónt adnak el nekem.Ezt szeretném kiküszöbölni.Ha jól tudom akkor imei szám alapjân meg lehet nézni a telefont,hogy eredeti-e vagy sem,de nem tudom,hogy amikor beirnám majd az imei számot akkor mit îrna ki ha hamisîtvány a telefon.Vagy esetleg van más ötlet,hogy hogyan tudnám megy hogy klón-e a telefon ?

A másik kérdésem ehhez kapcsolódva valami ötletetek van,hogy miket érdemes majd megnézni a telefonon ?

Mielött valaki kérdezné nem,nem egy nokedli 11 éves vagyok hanem 17 és végre ez lenne az első olyan telefonom ami jó is.Eddig egy Huawei y330 volt de már nem érek vele semmit.Hihetetlenül lassú és kb 2,5-3 órát bír az aksija.Ez miatt szeretnèk végre egy jó telefont.

Előre is köszönöm a válaszokat ! :)



#klón #Apple iPhone #Iphone 7plusz
2017. júl. 16. 20:44
 1/8 anonim válasza:
imeipro.info ba beírod az imeit akármilyen ezköz az iphone ok hátulján van ag imei meh kell kérdezni,hogy leellenőrizheted e és ha nem et mond biztos,hogy vagy clone vagy lopott ja és ah imeiinfo kiírja,hogy feketlistáse van e kód rajta stb próbáld ki akár a mostani telefonoddal is meg még szerintem ellenőrizd le a beszédhanygszórót a sima hangszórót a mikrofont a gombokat(power home hangerőgombok) felveszi e a töltést meg mindenképpen kérdezd meg,hogy iclood lockos e mert azt nem lehet leszedni és ha vissza van állítva a telefon nem lehet folodani meg még a kamerákat a vakut a szenzorokat be kell rakni egy fekete hátteret, hogy vannak e pixelhibák meg fénynél avhy lámpánál hogy van e rajta karc remélem tudtam segíteni
2017. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon szépen köszönöm :)
2017. júl. 16. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:

*#06#

Ezzel minden telefonon előhívhatod az IMEI-t. (a hátuljára azt ragasztanak, amit akarnak)

2017. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem.Lâttam,hogy még ezzel az Icloud zárral ki tudnak babrálni az emberrel.Ha ott helybe csináltatok egy gyári visszaállítást akkot törlődik minden ugye ? Csakmert akkor nem kell ott szórakozni,hogy ebből meg abból lépkedjen ki hanem csinálok egy gyári visszaâllítást és kész is.Ez működne ?
2017. júl. 16. 21:59
 5/8 Trevor. ***** válasza:
Az a lényeg, hogy az eladó lépjen ki a saját iCloudjából. Azután ha van wifi/sim kártyával mobilnet, akkor helyben betudsz lépni a sajátoddal, előre megtudod csinálni.
2017. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Trevor. ***** válasza:
mármint magát a fiókot már most meg tudod csinálni, nem kell hozzá iPhone
2017. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég nagy ugrás az y330 után egy iPhone 7. Szerintem használtat inkább ne.

Miért nem veszel egy új iPhone 6s-t, vagy egy Huawei P10-et?

2017. júl. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13%

Pont ezt ? Ennek pont olyan szar (1960mAh) az akksija, hogy egy napot se bir ki.

Na meg hagyjuk már ezt a használt telefon vásárlást.

Szerinted miért adják el ??? Biztos nagyon jó!!!

Androidost már tudsz venni ÚJAT 50-60 rugóért és ezek már szinte tökéletesek.

2017. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!