Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ugrott meg a mobil...

Tocinu kérdése:

Miért ugrott meg a mobil adatforgalmam win10 OS alatt, Lumia 640LTE telefonon?

Figyelt kérdés
Két hónapja vettem észre (nem volt nehéz), hogy a havi 1Gb adatforgalmam nullázódott a havi zárás utáni első 10 napban. Az adatforgalom részleteinél látszik, hogy a legtöbbet a "Rendszer" használt el (~800Mb) úgy, hogy beállításoknál kikötöttem, hogy rendszer frissítése csak wifi kapcslat esetén engedélyezett. Mi lehet az oka ennek? Köszi

2017. júl. 17. 11:37
 1/3 AntZ ***** válasza:
Gépház ►► hálózat és vezeték nélküli kapcsolatok ►► adatforgalom ►► mobil adatátvitel használata wifi kapcsolat helyett -- a wifi kapcsolat hibája esetén váltás mobiladatforgalomra ◄◄ ezt állítsd be: soha.
2017. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt beállítottam korábban, de mégis van a rendszernek adatforgalma úgy, hogy nem frissít látszólag semmit. Az elmúlt 30 napos adatforgalmam 11Gb, amiből a mobil adatforgalom 1,8Gb. Ebből pedig 1,16Gb Rendszer (?).
2017. júl. 28. 19:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott... Gyári beállítás visszaállítás és láss csodát, nincs több plusz adatforgalom. Gondolom valami víros volt.
2017. szept. 22. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!