Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vélemények?

Iphone 6 vélemények?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy két-három évig elmenne-e még ez a telefon,úgy,hogy nem kapok tőle agybajt,mert lassú,illetve,hogy akinek van vagy volt az mennyire elégedett vele?Először iphone se-t akartam,de abból 16 gb-s kerül annyiba,mint ebből az iphone 6-ból a 64 gb-s.A válaszokat köszönöm.

2017. júl. 17. 13:21
 1/5 anonim válasza:
29%
Sima 6-ot nem vennék, a hajlíthatósága gondokat okoz kis idő elteltével (kezelhetetlen lesz telefon stb...). Belassulni nem fog, az Apple termékek jól bírják, még akkor is ha kicsit kopik a teljesítményünk az idő haladásával. Az iPhone 6-ban A8 míg az SE-ben A9-es chip dolgozik.
2017. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

"Sima 6-ot nem vennék, a hajlíthatósága gondokat okoz kis idő elteltével (kezelhetetlen lesz telefon stb...)."


Ezt a marhaságot valahol olvastad, de látszik, hogy még kirakatban sem láttam iPhone 6-ot.

A sima 6 soha nem hajlott meg, csak a 6 Plus, de ennek is nagyobb volt a füstje, mint a lángja.

2017. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sima 6 is hajlik, és tönkre is vágja a telefon kezelhetőségét. És használtam is, igaz csak kis ideig, és nem is az enyém volt, de kiábrándított magából.
2017. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima 6-om van két éve. Nem hajlik. Volt, hogy farzsebben volt és véletlenül leültem, nem hajlott meg. Nyilván ha izomból nekifeszülsz, akkor meg lehet hajlítani, de ez aligha fordul elő normális használat során.
2017. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 Plusom van, egyszer kétszer (ezerszer) leejtettem, a képernyő szinte olvashatatlanul pókhálós, a fehér előlapi üveg potyog le róla, de egyébként rendszerileg semmi baja..olyan gyors, mint amikor vettem.
2017. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!