Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 tapasztalatok? (NEM...

IPhone 7 tapasztalatok? (NEM velemenyek)

Figyelt kérdés
A kerdes csakis az iPhone 7 felhasznaloknak szol; nektek mi a velemenyetek a telefonrol? Megerte megvenni vagy megbantatok? Ajanlanatok masoknak is? Mi az ami a legjobb/legrosszabb benne?

2017. márc. 31. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
(5 hónap és jön a kövi, ha i7re van pénz, akkor inkább várd ki azt, bocsihogynemakérdésreválaszolok)
2017. márc. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andi_princess válasza:
0%
Unokatesómnak van ès csak onnan tudom elmondani neked, hogy van benne jó ès rossz is.....pl neki egyszer a zsebèből kiesett ès szèttört de viszont jó a kamera selfihez😂
2017. márc. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

December óta használom( addig vártam rá úgy hogy az első naptól előrendeltem...) tökéletesen működik, android után egy kész felüdülés hogy sosem akad laggol stb..

Csodálatos képek,selfie, force touch és nincs homegomb(3d)

iPhone 7+ 256Gb Fekete

Várom már az idei iPhone 8 at ha az lessz a neve.

Mindenképpen megveszem, főleg ha olyan újításokkal jön mint a samu.

2017. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na most akkor mi a kérdés? Tapasztalatok vagy vélemények? 😀
2017. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
3. honapja hasznalom, a sima 7-est 32gb-ost. Nagyon szeretem, es mint elottem is irtak Android utan megvaltas volt. :D A kameraja top1, gyonyoru kepeket csinal, gyors, akadasmentes, nagyon szeretem. Az elso iPhone-om, tehat meg eleg "tapasztalatlan" vagyok, de soha tobbet Android!
2017. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 a felhasznalok velemenye, ergo akiknek van a telefonnal tapasztalatuk.
2017. márc. 31. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor idéznélek:

"IPhone 7 tapasztalatok? (NEM velemenyek)

A kerdes csakis az iPhone 7 felhasznaloknak szol; nektek mi a velemenyetek"

:)

Tudom kötekedésnek tűnik, de nem az. Csak lassan telik a műszak. 😀

2017. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hónapja használom (matt 7). Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Előtte 5s-t használtam több mint 2 évig, azt is csak a kijelző nagysága miatt cseréltem. Home gomb először fura volt, már viszont már az a fura, ha egy régebbi iPhone-on benyomódik a gomb.

Legutóbbi frissítéssel (10.3) sokkal gyorsabb is lett a rendszer, vagyis annak tűnik. Akkuja is elég jól bírja. Nálam egy napot simán elmegy, ha nem sokat nyomkodom akkor még simán többet is (nyilván el felhasználás függő).

Hirtelen ennyi, ha van konkrét kérdés nyugodtan tedd fel. :)

Legrosszabb az a jack hiánya. Értem, hogy a vezeték nélküli dolgok a jövő, de szvsz az Apple ezt túl korán lépte meg. Más nincs.

2017. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!