Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Memóriakártya probléma?...

Memóriakártya probléma? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy Huawei P9 Lite mobiltelefonom, na most ehez vettem egy 64gb-os memóriakártyát. Alkalmazásokat viszont nem tudom áthelyezni. Nincs sehol ilyen lehetőség. Beállítottam alapértelmezett tárhelynek is de úgy sem. De viszont van egy lehetőség a fejlesztői menüben. Idézem a nevét "Alkalmazások kényszerített engedélyezése külső tárhelyre" és alatta az van oda írva hogy lehetetővé teszi, hogy külső tárhelyre lehessen írni. Gondolom ez lenne az a funkció de itt erre hiába nyomok rá nem lehet bekapcsolni. Pedig ott van. Valakinek ötlet? Tipp? Hogy ne kelljen rootolni.

2017. júl. 17. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Alkalmazásokat nem lehet memóriakártyára tenni. Csak zenéket, képeket. Amit még lehet azt magától is odateszi. Ezért sem lehet a kártyát ki-be húzkodni. Mert akkor itt sem fog működni, meg ott sem...
2017. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

app-ot nem tudsz SD-re tenni és nem is érdemes.


Képeket, videót tegyél rá, állítsd be oda mentse eleve.


SD kártya inkább arra való, app-ra nem.

2017. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezekkel tisztában vagyok de eddig mindegyik androidos telefonomon lehetet ezért már megszoktam. És amit mondtam hogy a beállításokba van az a lehetőség arró tud valaki valamit miért nem tudom bekapcsolni? Vagy marad a root?
2017. júl. 17. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Marad a root.
2017. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!