Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G5 SE telefon ugyanazt...

Fsharp kérdése:

LG G5 SE telefon ugyanazt tudja mint a sima G5 csak gyengébb a procija? Több Lent

Figyelt kérdés
Sziasztok 60-80k ft környékén tervezek telefont venni és az lg g5 H840 'se ' fogott meg engem.Érdeklődnék hogy valóban csak proccesszorban különbség közte ás az lg g5 H850 között?Illetve a készülék moduláris ezért nem jön szét az alja ,vagyis nem nyílik el nagyon nem lötyög ,mik a tapasztalatok róla? Előre is köszi!!! :D

2017. júl. 17. 18:20
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

Ha specifikációkat megnézed Te is rájössz a különbségre, csak össze kell hasonlítani.

3 giga ram van benne, meg Snapdragon 652 és Andreno510, a 850-ben 4 giga ram, meg Snapdragon 820 és Andreno530.

Nekem 850 van, nem akar szétesni, igaz összesen vagy 3x volt széthúzva, ha minden nap szedném szét hogy cserélgessem a modulokat, biztos jobban lötyögne, így teljesen feszes, jó telefon. Ha elmész valahová, tájat vagy látványosságot fényképezni, igen jó a nagylátószögű kamera is.

2017. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, s nem túl feltűnő az alsó kihúzható rész és a kijelző közötti rés? Mert sok tesztben megemlítik. A proccesszor meg a grafikus gyorsító +ram beli különbséget tudtam de ezek nem számítanak a mindennapokban hisz ezek afelső középkategóriát képviselik nem? De a kamerában nincs különbség akkor?!
2017. júl. 17. 18:35
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Milyen rés? Ha normálisan össze van rakva, akkor nem látszik. De lehet, hogy csak az én példányom selejtes...
2017. júl. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!