Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 beállításai?

Samsung s5230 beállításai?

Figyelt kérdés

1) hogy lehet azt beállítani hogy 3 nem gyári hátteret rakjak ki és oldalra huzogatással tudjam váltani? (mert csak a gyáriakat tudtam igy beállítani)

2) a widgeteknél van olyan h események, egy "!" a jele.. és hova kell ahhoz eseményt írnom hogy ott kiirja?? mert akár a jegyzetekhez, akár a naptárba írtam bejegyzést a widgetnél mindig azt írta ki h nincs esemény...

3)akinek ilyen telefonja van és műkörme is van attól kérdezném hogy ti is "összemartátok" a kijelzőt? vagyis még egyenlőre csak a védőfóliát.. de 2napos a telefonom és már elég rendesen látszanak rajta a karcok:(


2010. máj. 21. 22:35
 1/5 anonim válasza:

1) Erre egyetlen megoldást találtam. Van egy egyszerű szoftver, erre a telefonra van külön készítve. Három kiválasztott képet illeszt össze, egyetlen képpé alakítja és, ha azt kiteszed a telón, akkor olyan lesz amilyenre szeretnéd!

A program neve: Samsung s5230 wallpaper creator


Írd be a google-ba és töltsd le nyugottan. Működik!

2010. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
3) Vegyél hozzá érintőpálcikát, elég olcsón belehet szerezni. És a képernyőre nagyon vigyázz, mert kényesen könnyen karcolódik, enyémen is van már egy jó pár karc!
2010. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huuu, nekem meg ezzel a telóval az a bajom, hgy nem indul el a wap. Állandóa "időtúllépés"-e van. Erre ki tudja a megoldást?
2010. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a widgeteknél van olyan h események, egy "!" a jele.. és hova kell ahhoz eseményt írnom hogy ott kiirja?? mert akár a jegyzetekhez, akár a naptárba írtam bejegyzést a widgetnél mindig azt írta ki h nincs esemény...


Ez az események arra vonatkozik h nem fogadott hívás, meg ilyenek :)

2010. máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2010. máj. 22. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!