Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e Huawei telefont venni?

Érdemes-e Huawei telefont venni?

Figyelt kérdés
Huawei telefont szeretnék venni de kicsit bizonytalan vagyok,mert még nem volt ilyen telefonom.Akinek esetleg volt ilyen márkájú telója annak mi a tapasztalata,véleménye róla? Érdemes olyat venni vagy válasszak más márkát?
2017. júl. 20. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem huawei y200 volt régen, az is elég jó volt annak idején, most p8 lite van és meg vagyok vele elégedve, szép képet csinál, sose fagyott még le 1x sem.
2017. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

1 év alatt 3 kijelzőtörés👍

egyéb problémám nemigazán volt vele( bár tudom, ez is az én hibám inkább)

2017. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 TR75 ***** válasza:
100%
Nekem most Honor 7 van, előtte Huawei G620S volt, mindkettővel meg vagyok elégedve. Mindkettő jól összerakott, szoftveresen támogatott telefon, nem a csúcskategória, de arra nem is vágyom. Tökéletesen tudja azt, amire használom.
2017. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Honor8: életem eddigi legjobb telefonja
2017. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Huawei Ascend G6 4G L11

Megbízható, strapabíró. Soha nem fagyott le. Sok beállítási lehetősége van (takarítás, appok letiltása stb).

pl az összes google appot letiltottam (zene, play, játékok, keretrendszer stb stb), és csak egy app kéri, hogy kapcsoljam vissza (farm simulator 16)

alig fut valami... gyors a telefon, éppen ezért

2017. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Huawei P8-asom volt, naponta kétszer töltöttem, ezen kívül meg voltam vele elégedve, de a mostani 65000 Ft-os telefonom ugyanazokat tudja, mint az, csak a vakuja gyengébb.
2017. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lassan már elérjük azt hogy csak kinai telefont érdemes venni, annyira felfejlődtek. Már nem is igen van olyan kinai telefon amire azt lehet mondani hogy nem jó. Sőt ár érték arányban már most magasan a legjobbak.
2017. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon megéri:) 1 éve van Huawei p9 lite-om és nagyon szeretem. Sosem volt lefagyás, minden tökéletesen fut rajta amire én használom. Mikor megvettem nekem is csak más márkájú telefonom volt és nagyon féltem mikor ezt kivalasztottam hogy mégis milyen lesz de jó döntés volt:)
2017. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

középkategória.


végülis jó az.


De szerintem per pillanat a Samsung jobb telefonokat gyárt.

2017. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Huawei P9 Lite-om van. Teljesen meg vagyok vele elégedve, tökéletesen működik. :)
2017. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!