Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom miert sipol?

A telefonom miert sipol?

Figyelt kérdés

Hat,ez egy nem hetkoznapi dolog,amit most ide leirok,csak nagyon idegesit az,hogy sipol a telefonom.Remelem,valaki tud nekem segiteni,hogy mi lehet a baj.

Tegnap letoltottem egy programot a telefonomra(a Play Storebol toltottem le) es nagyon jol mukodik,viszont,mikor kileptem az alkalmazasbol,akkor hallottam egy sipolo hangot. Akkor meg teljesen nem voltam meggyozodve arrol,hogy az en telefonom az,ugyhogy nem csinaltam semmit. Ma,ujbol hasznaltam a programot es mikor kileptem belole,megint sipolt. Kozel raktam a fulemhez es elegge ugy hallatszott,mintha a telefon csinalna. Utana lezartam a telefonom es megszunt a sipolas.. Na itt volt az a pont, mikor elkezdtem rajta gondolkodni,hogy tenyleg a telefonom az. Nem szeretnem a programot letorolni, hiszen nagy szuksegem van ra es minden nap hasznalom. Valami megoldas? Kerem csak az irjon,aki normalis es kulturalt valaszt tud adni,mert ''oltogatos'' valaszokra nekem semmi szuksegem.

Koszonom!



2017. júl. 21. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az az alkalmazás? Hátha lehet valami mással pótolni. Telefon neve? Mennyi idős a telefon?
2017. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Az alkalmazas neve: Lumosity-biztosan ismered,egy agyserkento program

2. Telefon: Huawei P8 Lite

3. 1 eves csak

2017. júl. 21. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne nekünk írj, hanem a Store-ban a fejlesztőnek:

[link]


Vagy: info@lumosity.com

2017. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!