Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note4x vagy Sony...

Xiaomi Redmi Note4x vagy Sony Xperia M5?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy új telót, és minimum 2-3 évig, tehát nem cseréném le valami hamar. Ami a legfontosabb számomra, hogy ne fagyjon majd le az alapappok futtatásánál. Jókat hallok a Xiaomiról és újabb is, viszont nem tudom, hogy az évek elteltével mennyire birná a strapát? A Sonynak jobban tetszik a kijelzője, szinei, és nagyon megfogott, hogy vizálló. Viszont ez már 2015-ös. Szóval nem tudom melyik legyen, szerintetek? Egyébként lány vagyok. Rosszul járnék-e a Sonyval?
2017. júl. 21. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Xiaomi van nekem is (Redmi 3) semmi bajom nincs vele. Folyamatosan frissült (most van egy kis leállás, de az hosszú történet), van már magyarországi képviselete amiről eddig rosszat nem hallottam.


Eddig ez a legjobb telefonom, ár-érték arányban minden más márkát ver.


Ha egyszer veszel Xiaomit (és csak egy picit jobban érdekel a technika) rengeteg helyen fogod látni, hogy a termékeivel mindenki meg van elégedve (fitnesz karkötő, okos izzó, okos asztali lámpa stb).


Nyugodtan vehetsz Xiaomit. Ha bármi kérdésed van tedd fel nyugodtan, amint tudok válaszolok.

2017. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy kis olvasni való:

[link]

2017. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Sonyt venném, Xiaominál a folyamatos frissülés abban áll hogy kidobnak 2 új témát és egy csengőhangot. 0 a hibajavítás, hónapok óta ugyanazok a hibák jelennek meg 2 naponta fórumon, kb. le se tojják.


Sonyi rendesen támogatja az android verziót, megbízhatóbb márka is.

2017. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!