Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Xperia Z2-m és a...

Van egy Sony Xperia Z2-m és a töltőnek van egy becsukható védője ami becsukódik de 5perc után lassan kinyílik már kitisztítottam meg minden de nem használt, ezt lehet valahogy orvosolni vagy vigyem szervízbe?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Széria hiba. Nekem is volt Z2-n, akármennyire vigyáztam rá, ritkán nyitogattam az ajtaját, akkor is kijött mindig.

Egyébként alapjáraton ezért érdemes a mágneses csatlakozón keresztül tölteni, pár ezerért már tudsz venni sima kábelt is.

2017. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, 1,60€ amit otthon is tudsz orvosolni, minden éven vagy félévben cserélni kell hogy vízálló legyen:

[link]


Tényleg nem sok kiadás, és a postai is ingyen van...

2017. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!