Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a job telefon? Samsung...

Melyik a job telefon? Samsung Galaxy J3 (2016) vagy Huawei Y6?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Huawei
2017. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hú,pont ugyaneztakartam en is kerdezni. Jó lett volna egy kicsit részletesebb válasz, hogy miert jobb a Huawei. En is a ketto kozott őrlődöm.
2017. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem Samsungom van. Fél éves de már lekell cserélnem. Lassú, sokszor befagy, kidobál az alkalmazásokból, nagyon gyorsan merül. Pl. Reggel 8kor leveszem töltőről kb. olyan 3 óra múlva 30-40%on vagyok. Naponta olyan 3x töltöm. Idegesítő. Ha elis megyek vele valahova alig merem használni mert félek hogy lemerül..

Bekapcsolásokor sok hibát veszek észre.

Könnyen reped, ilyen 30 centit eshetett betonra és kipattan az üveg meg repedések vannak rajta.

A kamerája nem a legjobb.

Nagyon halk, szabadtérben nem tudok rajta füles nélkül zenét hallgatni mert nem hallom..

Rosszul fogja a Wifit, hol fogja hol nem..

Energiatakarékos módban nekem csak jobban merül mint általában..

Egyszer világos a képernyő, majd hopp sötétebb majd megint világos és ez így megy - engem nagyon zavar néha.



Egyszóval ha e kettő között örlödsz akkor a Huwaei mindenképp.

Én most egy Iphone 7 re váltok. Meglátjuk hogy jön be az IOS rendszer..


REMÉLEM TUDTAM SEGÍTENI A DÖNTÉSEDVEN

2017. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!