Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ingyenes vírusirtó a...

Milyen ingyenes vírusirtó a legjobb Androidra?

Figyelt kérdés
Tabletre és telefonra is.

2017. júl. 22. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem az Avast. Bár én eddig esküdtem rá, hogy androidra nem jön vírus, da a napokban bekaptam ( vagy csak hirdetés volt, hogy 4 féle vírusom van, és még az akkumulátorom is vírusos. Nos, ijedtembe letöltöttem az Avast, viszont azzal annyi hirdetés jött, hogy utáltam a mobilomhoz nyúlni. Inkább csináltam egy hard reset et, és minden internetes játékot töröltem a mobilról ( egy online malom játék hozta rám a frászt) Nos azóta nincs vírusom, igaz malmom sincs...
2017. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Ott az eset virusirtó.

Korlátozott, de minden ami kellhet van benne.

2017. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Ingyenesből semelyiket nem ajánlom. És igenis androidra is ajánlott vírusírtó.

Én a Norton Inrernet Security-t javaslom. 30 napos prémium próba verzió. Én 30 naponta letörlöm. A rejtett fájlok közül is minden Symantec dolgot. Utána megint 30 napot kapok, ha telepítem.

Magazinos kóddal pedig Eset vagy G Data ajánlott. Bár az Eset minden platformon elmegy kategória.

2017. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Androidra nem kell vírusírtó mert semmit nem csinálnak és csak lassítják a eszközt...
2017. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az*
2017. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mobil eszközökre a legjobb vírusirtót józan észnek hívják.
2017. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!