Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagyle és, indul újra...

Miért fagyle és, indul újra folyamatosan a telefonom mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam egy lenovo A536 telefont a szülinapmra és ma egyszer csak le fagy és folyamatosan ujra indul de szinte minden 3 percben probáltam már ki venni az akut és Várni pár perc-ig hogy hátha helyre,ál de nem Ált helyre mindig azt csinálja vittem már szervizbe és azt mondták a sensor a hiba vagy az aku de nem hiszem mert Teljesen új a telefom És jól müködöt a sensor nem volt semmi baja csak játszodtam zenet hallgatam stb.. És aztán le merült feltedtem töltöre és Aztán jó volt de aztán Töltés után elkezdet Ujra indulni úgy sejtem teljesen meg halt a telefonom nem tudják mi lehet a baja de nem is akarom szervizbe vinni mert nincs rá annyi pénzem de ha tudjátok mi lehet a baja kérlek segitcsetek!

#Nem/értem/mi/lehet/a/baja
2017. júl. 22. 17:38
 1/3 Lájsz ***** válasza:

Az újraindulásnak két oka lehet leginkább: Az egyik ha nem százas az aksid. ebben az esetben ha nagyobb energiafelvételre van szüksége a telódnak,nem tudja az aksi azt prezentálni,ezért hirtelen energiaesés következik,illetve a teló újraindul. a másik a szoftveres probléma ami sajna ennél a típusnál elég gyakori. Mindenképp csinálj elsőként egy hard resetet ez alapján,lehet megoldja a problémád: https://www.youtube.com/watch?v=XKnvZxDr7Os

Vigyázz minden adatod törlődik,a telefon visszaáll gyári állapotra!

ha ez nem segítene akkor sajna szerviz,az otthoni szoftverezést laikusként nem nagyon ajánlom. Remélem segítettem.

2017. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, mindent 😇 szervizbe vittem. És valami Szoftler hiba. volt az egész de már egész jol müködik köszönöm hogy megprobáltál segíteni. De nem birtam várni és szervizbe kellet vinnem
2017. júl. 26. 01:44
 3/3 Lájsz ***** válasza:
Örülök hogy sikerült megoldani a problémát! :)
2017. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!