Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » AAE és JPEG fájlokat hogyan...

Barna96 kérdése:

AAE és JPEG fájlokat hogyan lehet windows-on egyesíteni?

Figyelt kérdés
HDR képeket készítettem az iPhone-ommal, ilyenkor ugye mindig 2 kép készül. 1 ami az eredeti, és 1 ami az eredeti felturbózott változata. Áthelyeztem a képeket telefonról laptopra, és hát most nem látom az extra képeket, mert az AAE fájlokat a windows nem tudja magától értelmezni. Valakinek volt már hasonló problémája? Mi a legjobb megoldás?

2017. júl. 22. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg konvertáló létezik, köztük akad olyan, ami on-line csinálja, vagyis nem kell +1 programot telepíteni és a géped erőforrását is kíméli. Google legelső találta ez volt:

[link]

Szívesen!

2017. júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az AAE fájl önmagában még nem egy kép, ezért nem lehet csak az AAE fájlt képpé konvertálni. Vagy javítsatok ki, ha rosszul tudom. Ez a program most nekem egyelőre kudarcot vallot
2017. júl. 25. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak egy a lényeg: próbálj ki egy konvertálót, nézd meg, melyik használ és használd. Ha nem is jpeg-be menti, az sem fontos, csak hogy olyan formátumba mentse el, amit egy Windowsob futó program is meg tud nyitni.
2017. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon szép koncepció, amit te itt felvázolsz. Kérlek értsd meg, hogy az AAE file önmagában nem egy képfájl, IOS-en sem lehetne megnyitni. Ez a fájl csak az eredeti képen végzett módosításokat tárolja, így egyik konvertáló sem képes belőle közvetlen képet előállítani. Nekem egy ilyen "jointer" kéne, ami valószínűleg nem létezik, mert hát ami interneten nincs fenn, az nincs is... :( De azért írtam ki ide ezt a kérdést, hátha ismer valaki egy ilyen jointer-t. vagy egy apple programot, ami képes nekem újra összerakni a kettőt. (Ha visszamásolnám telefon mappájába a fájlokat, az már nem tetszik neki..)
2017. júl. 26. 08:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd: nem azért, de nekem se nem iPhone-m, se nem más Apple termékem nincs. Google találat - amit kiad, azt tudom és kész.

Látod, más sem válaszolt, akkor eleve nincs is ilyen lehetőség, amit te felvázoltál. Olyan meg aligha van, hogy a google-n nem találsz választ a kérdésedre, itt valaki megmondja neked.

2017. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gericement válasza:

#5-ös lehet hogy csak nem találta meg, és arról nem is beszélve, hogy ha valaki a deep weben szétnéz, lehet hogy belefuthat egy-egy crackelt progiba, akkor az segítség lehet.


A kérdezőnek írva: én is szenvedek ezzel a problémával, de igazából miért fontos? :D a kép megvan, az AAE-t meg töröld ki a fenébe :D

2017. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocs, a késői válaszért, már kicsit lemondtam róla.

Azért érdekel, mert nem ugyanaz a kettő kép. Sokkal színesebb az AAE-vel felturbózott változat. :/

2017. szept. 21. 00:16
 8/8 anonim ***** válasza:

@Gericement:

olvass jobban vissza - kérdező eleve lehetetlent kérdez itt, mert eleve nincs is rá válasz. Google találat már be lett linkelve, de az sem jó.

2017. szept. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!