Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 plus. Megéri?

Iphone 7 plus. Megéri?

Figyelt kérdés

Nálam csak az lenne a fontos ebben a telefonban, akkor legalább egy 2-3 évig jó legyen, és akksi ne merüljön le fél nap használat után.

Szerintetek erre a célra megfelelne vagy nézzek valami mást? S8+ lenne a másik jelöltem, de nem tartom annyira időtállónak az androidot, mint az applet. Rosszul gondolom? Jöhetnek vélemények!



2017. júl. 23. 22:37
1 2
 1/12 Meechy Darko ***** válasza:
100%
Ebben van igazság nekem 2,5 éve van meg az 5s-em ugyanolyan gyors mint amikor megvettem előtte csak androidos telefonjaim voltak azok mindig nagyon belassultak hamar tönkrementek de az új androidos telefonok azért màr nem olyann rosszak szerintem ez màr inkább egyénfüggő hogy melyik rendszer jön be jobban :D
2017. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt androidos amiben fél Gb volt. Nagyon sz.r volt, mindig megakadt , szinte használni se tudtam.

Most 3 GB van, soha nem lassult még be. Most már nagyon jó az androidos is, sőt egyre jobbak és az árukért többet érnek mint bármelyik drága készülék. Szerintem 50-60 ért nagyon jót lehet már venni.

2017. júl. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nemhogy varnal a 8-ra. En 6S rol fogok valtani de amugy a merules erdekes bar lehet a mobil net huzza le az akkut mindig de a 6s nem sokat bir gondolom nagy elteres nincs.

Viszont en tenyleg nem valtanek 7 re par honappal a 8 megjelenese elott bar az arara kivancsi leszek de remelem nem lesz sokkal dragabb mint a mostani 7...

2017. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem 7plus van, csak ajánlani tudom.

Habár a mobilnet rendesen eszi az aksit.

Ha az ipad airemet veszem alapul biztos sokáig fogja húzni mert az most lesz 4 éves és tökéletesen működik.


A most következő iphone-t ha kivárod, akkor mindeképpen várj karácsonyig, a dizájn váltásnál szoktak bakik lenni (iphone 4, iphone6)

2017. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Várd meg a 8-at.

És ha megtetszik a Iphone 8 akkor meg ne vedd.Mivel ez elvileg "nagyon nagy dobás lessz" mert ez a 10. iphone készülék.Meg amúgy is 1000$ alatt biztos nem lessz.

2017. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha iphone-t szeretnél akkor várd ki azt a pár hónapot ha nem sürgős és vegyél 8 at.

A telefon maga jó, bár sajna az akksiidőben jóval jobb az S8.


Androidról: A mostani 7.0-s android vagy felette lévő telefonok már elég tartós jószágok ebben az árkategóriában, ha csak ez tart vissza az S8+ tól akkor én azt venném, gyönörű amoled kijelző, szép képeket csinál és 1 nap durva napot is ki tudsz húzni vele.


Viszont ha van több apple eszközöd akkor iphone.

2017. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3, az i8 400k Forint körül lesz, nekem az már kicsit sok egy telefonért.

Köszi a válaszokat mindenkinek, ment a zöld kéz!

2017. júl. 24. 11:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Amugy mit gondoltok.. hatha van itt szakerto.. mennyi esely van ra hogy egy pl 64 gigas mondjuk nekem annyi eleg boven igaz a 16 meg nagyon keves) kijon 300 ezer alatt? Mert neztem hogy mennyi a 7 de gondolom ha jonnek a 7s-ek azok jonnek majd 7 arban a 8 meg fole... na mindegy gyujtogetek inkabb csak igy rossz hogy nem tudom mennyi lesz az annyi....igaz mas sem
2017. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azert szerintem annyit max a full tarhelyesert kernek nem? Kicsit durva lenne az alaptarhelyesert is ilyen sok... Persze kinek mire kell.. de arra amire nekem a 64 boven eleg.:)
2017. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi utolso! Amugyis szeptember kornyeken vennem a telot, es ha tenyleg 300k korul lesz, akkor erosen elgondolkozom rajta.
2017. júl. 24. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!