Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért az LG csúcskészülékeiben...

Miért az LG csúcskészülékeiben vannak a legjobb hangcuccok?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy egy ugyanolyan fülest jobban hajt meg (leginkább a mély hangok szempontjából), mint más telefonok vagy tabletek. Ez miért van?

2017. júl. 24. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Lg feltehetően többet költ, jobb hang chip-et szerel a telefonjaiba
2017. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Wadmalac ***** válasza:
100%
Elég büszkék a DAC-ikre, ők az audio minőséggel akarnak nagyot durrantani. Főleg a V-szériát élezték ki erre.
2017. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Alex Fly ***** válasza:
100%
Mert találtak egy piaci rést, amit be akarnak tömni. A mobilok általában nem igazán alkalmasak a minőségi zenehallgatásra, leragadtak az mp3-nál. Viszont vannak, akik igényelnék ezt a szolgáltatást és úgy tűnik van akkora piaca, hogy megérje nekik.
2017. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Wadmalac ***** válasza:
100%

Amíg az ember mp3-akat recsegtet a fülébe, nem igazán van jelentősége. De a legtöbb gyári lejátszó is elviszi már a flac fájlokat, na ott már kijön, ha egy audio-rendszer gyenge minőségű.

Persze a teló DAC-része ehhez kevés, kell jó füles is.

2017. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem egy LG G4-em van, és érezhetően jobban szólaltat meg még egy 2 ezer forintos fülest is, mint a többi telefon. Bár nem tudom, hogy a mostani új zászlóshajók milyenek ebből a szempontból az LG G6-tal szemben.
2017. júl. 26. 14:52
 6/17 Wadmalac ***** válasza:

Na most már előkotrom az S8+-omhoz kapott AKG fülest és belehallgatok. Előtte G4 volt, remélem még tudok viszonyítani.


Eddig csak a még LG-het kapott BT fülest használtam a Samsunggal, értelemszerűen ott nem volt különbség (hiszen a fülesben van a DAC).

2017. júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz érezni, melyik a jobb?
2017. júl. 27. 23:57
 8/17 Wadmalac ***** válasza:
Hát töredelmesen bevallom, elfelejtettem. De hétvégén pótolom. Van egy-két faca akusztikus zenés albumom flac-ban, tesztelek.
2017. júl. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Okés, majd írd meg az eredményt!


Egyébként ha már szóba jött, hogyan/hol lehet flac audioformátumú zenéket letölteni? Néztem torrenten, de nincs olyan nagy kínálat.

2017. júl. 29. 01:43
 10/17 Alex Fly ***** válasza:
100%
hdmusic.com
2017. júl. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!