Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9, Huawei P10 Lite...

Huawei P9, Huawei P10 Lite vagy Iphone SE?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vennétek, figyelembe véve, hogy nekem a KAMERA a legfontosabb szempont?

2017. júl. 25. 16:30
 1/7 anonim válasza:
Egyértelműen a p9. Az a dual leica kamera sokkal jobb a másik kettőnél.
2017. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen Iphone. Kínai telefon kéne a fenének.
2017. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gratulálok okoska..... Nyilván az iphone-t nem kínában rakják össze. Esetleg nézz meg egy dxomark tesztet mindkettő kamerájáról, aztán okoskodj...
2017. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te vagy okoska. Fogalmad sincs mire mondtam.
2017. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát mire? A kérdező tudni akarta, hogy melyik telefonnak van a legjobb kamerája 3 közül. A p10-nek. Ezzel egy tech világban jártas ember sem szállna vitába.

Erre te idejössz a teljesen szubjektív inkompetens dumáddal...

2017. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül a legerősebb az iPhone SE. Az iPhone 6s hardvere és kamerája van benne. Még egy pár évig nem lesz teljesítménybelei problémája és kapni fog frissítéseket. Ha elég a 4"-os kijelző akkor mindenképp ezt vedd. Ha még is inkább android kell, akkor P9. A lite verzióknak nem sok köze van a főverzióhoz, adott esetben a P10-hez.
2017. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy a kamera a legfontosabb. Én akkor is az iPhone SE-t venném. Videózás terén pl. porig alázza a huaweit. Nézz youtubeon tesztvideókat, még összehasonlítást is találsz. Döntsd el neked melyik tetszik jobban :)
2017. júl. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!