Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 6s vízálló?

Az iphone 6s vízálló?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet és találtam rá egy olyan tokot aminél egy kis részt be lehet csatolni oda ahova a telefonba be lehet dugni a töltöt. És tutommal ilyen tokok csak vízálló telefonokra készülnek. Néztem teszteket is amikben túlélte a vízet. De nem nagyon szeretném a telefon megkaoása után 2 héttel már egyszerre beledobni a balatonba ugyanis ha meg nem vízálló eléggé drága pénzösszeg úszna el. Előre is köszi!!


file:///storage/emulated/0/Download/%24_1.JPG


2017. júl. 25. 22:18
 1/7 Captain Logic ***** válasza:

“file:///storage/emulated/0/Download/%24_

1.JPG” szerinted mi ezzel mi a tökömet tudunk csinálni?

2017. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 mondjuk bemásoljátok és megnézitek hogy melyik tokra gondolok ugyanis nem tudom rendesen elmagyarázni. Meg most linkelek be először és nem nagyon tudom hogy hogy kell. De persze te már az elejétől fogva tökéletesen tudtál és csináltál mindent!!
2017. júl. 25. 22:30
 3/7 A kérdező kommentje:
A linkkel ne foglalkozzatok mert valamiért mást hoz be mint amit én akartam bocsánat most linkelek először
2017. júl. 25. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
XD
2017. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyira lesz vízálló, amennyire a Gorilla Glass képernyő törhetetlen volt.

(egy nagy átbaszás az egész)

2017. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Captain Logic ***** válasza:
Gratulálok kérdező...
2017. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 légyszíves a kérdésemre válaszolj ha ennyire írni van kedved
2017. júl. 26. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!