Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » TALÁLTUNK EGY SAMSUNG MOBILTEL...

TALÁLTUNK EGY SAMSUNG MOBILTELEFONT! Nem ismerős valakinek?

Figyelt kérdés

Egy vörös, kinyitható, kamerás Samsung SGH-C520-ast. 2010.05.22-én (azaz ma) találta anyukám a Hajógyári szigeten Óbudán. Működőképesnek tűnik, és nem rég tűnhetett el, de párás a képernyője, szóval 1-2 naig még nem tudhatjuk meg, milyen állapotban van. Pannonos kártya volt benne, de letiltották (nem meglepő).

Így beveszik egy mobilboltban?


2010. máj. 22. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

A Pannon ügyfélszolgálatot hívd, ha vissza akarod adni. AZ IMEI-ből beazonosítható a telefon.

A helyedben nem adnám el, mert ha lopottnak lett bejelentve, akkor lehet egy kis (nem kis) kellemetlenséged belőle.

Ha tudni szetenéd az igazat, tedd bele a saját simed.

Ha lopottnak lett jelentve, max 3 nap és keres a rendőrség.

Ha egy hétig nincs semmi, akkor a tiéd ....

2010. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%
A rendőrséget egyáltalán nem érdeklik a bejelentett lopott telefonok. Esetleg volt már valaki akinek a rendőrség találta meg a telefonját?
2010. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ha azt mondanám hogy az enyém elhinnéd? Nem.
2010. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Rendőrség csak 20000 ft felett foglalkozik az üggyel. Akkor se szokták megtalálni.
2010. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

19:19-nek


Ha nem tudsz valamit, akkor úgy kell kezdeni a mondatot, hogy " Én ugyan nem tudom, de szerintem ..." és ezt hívják véleménynek.

Ha nem így írod, azt tényközlésnek hívják.

Pl. ha én azt írom hogy ha úgy meghurcolnának egy telefon miatt mint engem és a hugomat, akkor az tény. Nem kívánom hogy kipróbáld. Igaz az előzetes 24 órát nem kellett letöltenem, és a munkahelyemre is adtak igazolást, hogy hivatalos idézés miatt maradtam távol. Ihattam vizet is 2x amíg bent voltam 12 órát. Meg telefonálhattam, de nem jutott eszembe fejből egy szám sem sem, így elbuktam ezt is.



20:00 -nak


Ja, elég jól megtalálták. Még jó hogy a többi telefonjaimnak megvoltak a papírjai, mert vittek volna mindent ami telefon kinézetű.

2010. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerős a telefon.Egy ismerősöm is talált egy fesztiválon telefont,nem jelentette,nem is adta le sehol,megtartotta.Pár nap múlva megtalálta a rendőrség,és rabosították emiatt.Szóval nem biztos,hogy tanácsos megtartani,szerintem.
2010. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, igen, de nekünk nem túlságosan kell, mert a szüleimnek az övéjük tökéletes, az öcsém fiatal hozzá nekem pedig 1 és fél hónap múlva lesz új.

1,2 esetleg 3 napig biztos, hogy száradni fog, addig nem is kapcsoljuk be (párás a képernyő, innen tudjuk)...

2010. máj. 22. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyfélszolgálat a sim kátyára nyomtatott számadatok alapján is be tudja azonosítani, ha nem szeretnél vele sokat várni míg kiszárad. Lehet hogy a gazdája örülne ha visszakapja, ha másért nem is, de a telefonszámai miatt igen.
2010. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!