Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Automatikusan kihangosítva...

Automatikusan kihangosítva kezdődnek a hívások a telefonomom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lenovo Vibe S1 Lite telefonról van szó. A tőlem telhetőt megtettem, többször ujraindítottam, de nem történt semmi. Én nem járkáltam a beállításokban, magától lett vele valami.

Lehet hogy a gyári beállítások visszaállítása megoldaná a problémát, de nem szeretném hogy egy teljes napom erre menjen el.

Kérlek segítsetek, továbbítsátok ezt egy olyan személynek, aki ért hozzá.

Az lenne még a kérdésem, hogy gyári beállítások visszaállítása után vissza tudom állítank a telefon adatait, úgy hogy minden kép, névjegyzék, jelszó, háttérkép, csengőhang,sms-ek, sim beállítások helyre jöjjenek?



2017. júl. 27. 21:01
 1/1 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy 2x rá kell nyomjak a kihangosít gombra, hogy helyre jöjjön.

Tehát alapból úgy mutatja, hogy nincs kihangosítva, de mégis ki van, aztán rányomok a kihangosítra, és még egyszer. Így helyre jön, de nagyon kellemetlem egy társaságban, mikor hív valaki és hangszorón keresztül elkezd valaki beszélni...

2017. júl. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!