Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek 2017...

Milyen mobilt vegyek 2017 közepén?

Figyelt kérdés
Jelenlegi mobilom egy Huawei P10 lite. Elég sokat rosszalkodik, melegszik, 3 hónap alatt 4-szer fagyott le teljesen amit csak újraindítás oldott meg. Ezek mellett, nekem nagyon zavaró, hogy nincs rá egy normális üvegfólia, mivel hajlított a kijelző, így vagy kisebb a fólia vagy levegős marad két oldalt. A hátlapja tok nélkül korcsolya, egyenes műanyag asztalon magától csúszik mintha taszítanák egymást, mint a mágnesek. Alternatívákat várok ki milyen mobilt venne e helyett? Ezt úgy számoltam 60-65 körűl el tudom adni (2 kártyás független 19 hó garancia) és ezt még pótolni tudom kB 60-70-el. Nem muszáj új mobil, jó a használt is.

2017. júl. 28. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Én anyukámnak ebay-ről rendeltem üvegfóliát az ugyanilyen telefonjára 200 forintért és tökéletes. Nem áll el, nincs levegő és jól funkcionál.

Amúgy én a Sony telefonokra esküszöm. Eddig Sony Xperia Z3 telefonom volt, két évig használtam intenzíven, egy karc nem volt rajta. Most Sony Xperia XZ Premium van. Pár napja vettem, eddig tökéletes :)

2017. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben a Sony. Sokat szidják de általában konkrét hibákat nem mondanak. A fólia nem rossz ötlet, bár ahogy írtam nem csak annyi a gond vele. Annyiért nem cserélném le.
2017. júl. 28. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!