Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szabad Klóros vízbe tenni...

Szabad Klóros vízbe tenni Samsung Galaxy A5 2017-es telefont?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy elvileg a sós víz árt neki, de hogy a klórral mivan...
2017. júl. 26. 21:15
 1/6 anonim válasza:
Bármit szabad tenni, kérdés, hogy megéri-e.
2017. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs meg tiltva.
2017. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Garancia nem vonatkozik rá. Laboratóriumi viszonyok között tesztelik a "vízállóságot".
2017. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hat beleteheted de kiszivja a telefonnak a kijelzojetol elkezdve mindent mivel kloros a viz. Az tok mindegy hogy vizallo e vagy sem mert nem a viztol lesz baja hanem a klortol.. de tolem aztan beleteheted csak az a kerdes hogy megeri e..
2017. júl. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

06:45 kiszívja a kijelzőt... az üvegen át? :D


Kérdező, nem javasolnám. Az érintkezők (töltő, füles) fémből vannak, azokat korrodálhatja.

2017. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen viccesek errefelé az emberek, de szerintem mindenki tudja, hogy hogy értettem azt hogy "szabad", mert aki nem értette annak elmondom, hogy igen, tudom, ha klóros vízbe teszem akkor nem csuknak le vagy valami, itt az volt a kérdés hogy tönkremegy-e a telefon???!!!. Ja és azt én sem értem, hogy hogy tudja az a szerencsétlen klór kiszívni a képernyőt. Az értelmes válaszokat pedig köszönöm! :D
2017. júl. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!