Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 vagy samaung galaxy s8?

Iphone 8 vagy samaung galaxy s8?

Figyelt kérdés
Eddig 4 samsung okostelefonom volt, jelenleg s6 edge van , amit októberben le szeretnék cserélni. Eddig idegenkedtem az iphone-tól, de egyre több rossz dolgot tapasztalok a samsunggal kapcsolatban. Szerintetek mennyire tudnám megszokni, hogy nem androidos a telefon? Illetve jobb-e az iphone?
2017. júl. 29. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez a 6781234. iphone 7 vagy 8 versus galaxy s8 kérdés.


Ha ennyi van lehet csak be kellene írni a keresőbe azt olvasgatni.


Mondjuk szerintem iphone, nekem az a top1, ios miatt főleg.


Szerintem a legjobb telefon os az ios, gyors, stabil, az a legjobb szerintem.

2017. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Captain Logic ***** válasza:
39%
Ha tudnánk, hogy milyen lesz az iPhone 8, talán válaszolni is tudnánk. De sajnos nem tudjuk...
2017. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre még azt sem tudni, hogy milyen lesz az iPhone 8, nemhogy kapható lenne a közeljövőben, viszont ha az eddigi ciklusokat követjük tovább, akkor várhatóan csak 2018 Szeptemberben dobják piacra! Egy biztos, nem lesz olcsó, simán túllépheti a 400 ezret is, miközben az S8 normálisabb webshopokban is már 180 ezer alatt kapható jelenleg, és felsorolhatnám ugyan az előnyeit, de inkább azt döntsd el magadban hogy Neked melyik rendszer jön be jobban! Ha esetleg iOS, akkor is max. iPhone 7 Plus, az az alma csúcsa egyelőre!
2017. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Idén szeptemberben jön ki a 8-as. Az ára mindegy, mert mivel lejár az előfizetésem, kapok egy új mobilt ingyen. Az egyetlen fenntartásom az iphonenal, hogy sokaktól hallottam, hogy csak apple dolgokkal kommunikál. Nálunk meg minden samsung 😑. Viszont az s6 edge sem az igazi, de az s7 mégrosszabb. Ezért nem tudok dönteni. Na de mindegy, majd leülök beszélni az eladóval, hogy mit javasol. Köszi a válaszokat
2017. júl. 29. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez így van, a túlzottan zárt rendszer miatt Apple csak Apple-lel kompatibilis!

Amúgy ne írd le feltétlenül a Samsungot, lehet hogy csak véletlenül kifogtál egy gyári hibás darabot, ez viszont akármelyik telefonnal előfordulhat, ritka ugyan, de megeshet!

Máson nem gondolkodtál esetleg? Huawei, LG, satöbbi...

2017. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Captain Logic ***** válasza:
39%
“Csak Apple-vel kompatibilis.” Ez így nem igaz. Külső hangszórókkal kompatibilis és windows-al kompatibilis. Más gyártótól csak a TV-t és telefont nem szereti, de gyakorlatilag meg lehet oldani. Youtube-ot át tudod küldeni TV-re, csak nem tudod pld a saját zenéket, egyéb média tartalmakat kivetíteni a TV-re (mint az Apple TV-nél). Telefonokkal meg a bluetooth működik, őszintén kb 2010-ben használtam utoljára mobiloknál.. WiFi és mobilnet mellet igazából értelmét veszti. Szóval sok dolog miatt nem kell aggódnod, ajánlom az iPhone-t.
2017. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Captain Logic ***** válasza:

“Telefonokkal meg a bluetooth nem működik, de őszintén kb 2010-ben használtam utoljára mobiloknál..”


Így helyes a mondat.

2017. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!