Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket vennétek?

Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok,mielőtt valaki ajánlana valami mást,csak ez a három tetszik,amelyeket lejjebb megemlítek,szóval a kérdés az,hogy ezek közül amiket leírok melyik érné meg a legjobban,még annyit megemlítenék,hogy mind a három telefon ugyan annyiba kerül(45 ezer forint),és,ha ez számít valamit most iphone 4-em van,és e helyett szeretnék venni egy komolyabbat.Amiket Néztem:Samsung galaxy note 3 32gb,samsung galaxy s5 16gb,illetve samsung galaxy a5 2016.A válaszokat köszönöm.

2017. júl. 29. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csak az s5-ről tudok írni, keresztanyámnak az van már vagy 3-4 éve. Jó telefon, kamerája szép, de szerintem már elég régi, és emiatt fagyogat meg akadozik, akksija sem valami jónak tűnik, bár lehet azért, mert neki már régóta van meg.
2017. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Egyiket sem venném.

Inkább egy Xiaomi Redmi 4X 3/32-öt, az Eustocktól, vagy innen - [link]

2017. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
"Csak ez a 3 tetszik" - én inkább úgy szoktam nézelődni, hogy a pénzemért a lehető legjobbat kapjam, szerintem a külső megjelenés a legutolsó szempont egy telefonnál!
2017. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
pont ezt ezt akartam elkerülni,hogy ilyen csin csong kínai semmiket belinkeljetek,engem csak,samsung,lg,apple,htc,sony stb nagy gyártótól származó telók érdekenek,semmi más,mert csak ezekben bízom,ez van...
2017. júl. 29. 22:34
 5/15 A kérdező kommentje:
egyént azért nem bízom a kínai telókba,mert tavaly vettem egy xiaomi telót és egy hónap múlva alaplap hibás lett utána meg egy fél évig vártam a pénzemre,szóval soha többet kínait,amúgy meg az a xiaomi amit a #2belinkelt az kb ugyan annyit tud,mint a samsung galaxy note 3 3/32gb.
2017. júl. 29. 22:42
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező - ha nem tudod, miről beszélsz, az a Te bajod, csak vicces, hogy másikat oktatsz ki! :D

Alaplaphibásat, bármely márkából ki tudsz fogni, még az általad felsoroltakból is. Xiaomi meg nem egy "csin csong kínai semmikhez" tartozik. Van egy gyanúm, hogy rossz helyről vetted, csak ezt elfejted megemlíteni, de ezt, még az általad nagyra tartott márkáknál is létező dolog. Ha a "nyugati aluljáróban" szemelted ki, akkor ott sem kapsz garit.

N9005 Galaxy Note 3 - hozzá már csak használtan tudsz hozzájutni. Tavaly adták utoljára Magyarországon. Utolsó ára 130E Ft környékén volt. Öröm látni, hogy a Xiaomi Redmi 4X 3/32 tudása hozzá hasonló, ami újonnan kerül 45E Ft-ba, 1 + 1 éves garanciával.

Samsung G900F Galaxy S5 i9600-hoz is csak használtan tudsz hozzájutni ennyiért... Ha ezt élteted... felőlem, de erős a gyanúm rá, hogy ezt a két Samsungot aligha fogod garanciálisan megkapni... . Ilyenkor hiba esetén nem ér semmit, hogy rajta van a Samsung lógó.

2017. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
tudom,hogy egyik sincs újonnan az a5-öt se új onnan néztem,pedig azt kapni újonnan,mind a hármat a mostani telómért ajánlották be cserébe+20 ezret kéne mindegyikre pótolnom,ha elromlik nem igazán érdekel,ezekhez bárhol veszek alkatrészt és kicserélem,a xiaomit a #2-es által feltüntetett oldalról vettem,és a teló egy hetesen lett alaplap hibás,szóval nem volt rossz helyről,ekkor mondtam azt,hogy kösz nem kell helyette másik inkább az ára és majd keresek egy normálisat...
2017. júl. 30. 00:15
 8/15 A kérdező kommentje:
bocs elirtam 1 hónap után lett alaplapos.
2017. júl. 30. 00:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Én Note 3-mat vennék a felsoroltak közül. De jobban járnál egy Note 4-gyel, vagy S6-tal. Ha szerencséd van, kifoghatsz olyat egy jó állapotú Note 3-mas árán, és csak kis kompromisszumot kell kötni (nem működik a Stylus, esetleg kicsit karcos a keret, vagy az S6-nál repedt a hátsó üveglap (olcsón és egyszerűen cserélhető)).
2017. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
s6-ot köpködik,mert elvileg a nougattal lassú,a note 4 meg nekem nem igazán tetszik,meg amúgy ezekből max leharcolt állapotú lenne ennyiért,de köszi a választ 5. te voltál az első értelmes aki tényleg a kérdésre válaszolt,és nem csak kötekedett meg stb,ment a zöld pacsi:)
2017. júl. 30. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!