Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S8 vs One Plus 5?...

Smittes kérdése:

Galaxy S8 vs One Plus 5? Melyiket vennétek, és miért?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket szeretnék, hiába vagyok otthon viszonylag a műszaki világban, most ebben a kérdésben elakadtam, és a véleményetekre lennék kíváncsi.
2017. júl. 23. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nagy dilemma, mivel van amiben az egyik jobb, van amiben a másik! Próbálj meg szűkíteni a legfontosabb szempontokra, hogy számodra mik a legmegfelelőbbek, amik közel állnak a saját igényeidhez!


A OnePlus-nak nagyobb az akksija, viszont a hardvere is kb. annyival erősebb, tehát üzemidőben ez nem igazán mérvadó. A Samsunghoz képest nagyobb ugyan a ramja, a tárhelye viszont nem bővíthető, ami így a Samsungnak nagyobb is lehet (kártya kapacitásától függ) és jobb is! (érdemes arra menteni a fájlokat, így ha azoktól lassul be a telefon, átmenetileg kiveszed és kész)

Nálam például a kamera is fontos, ami papírforma szerint sokkal jobb a OnePlus-nak, viszont nem tudom, hogy milyen minőségű felvételeket készít, a Samsunghoz mértem is! :/

OnePlus szoftvere kicsivel frissebb, a Samsung viszont kb. 30 ezerrel olcsóbb!


Lényegében ennyi.

2017. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egyébként a Samsung nem olcsóbb mint a 1+ :)
2017. júl. 24. 17:31
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom! :/ Az S8 legolcsóbban 165 ezer körül van, az OnePlus 5 egyelőre még nem kapható itthon, de előzetesen olyan 195-200 ezer körüli árat olvastam róla!
2017. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Yolomaster válasza:
49%
Jo az az s8 260 nak is
2017. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sőt, a 1+ pont hogy olcsóbb.
2017. júl. 25. 21:16
 6/14 Tibor8815 válasza:
78%

Hali!

Nagyon alapos megfontolás után vettem egy ONEPLUS 5-t szóval leírom a tapasztalataimat.


ONEPLUS

Sokkal kedvezőbb az ára! 160.000

Erősebb hardver! Nagyon gyors!

Az ujjlenyomat olvasó sokkal jobb helyen van!

Nagyon jó az összeszerelési minősége!

Apróság, de nekem fontos volt: nem kell az oldalsó lezáró gombot soha használni. Ujjolvasóval felold és utána dupla koppintásával le is zárható.

Programozható az alsó kettő érintőgomb és még az ujjlenyomat olvasó is. Rövid illetve hosszú és dupla koppintásra.

2x optikai zoom + portré fotózás!

Tényleg nagyon gyors töltési idő! Dash charge!

Fém hátlap: Nem gyűjti az ujjlenyomatot, jobb a hőelvezető képessége.


S8:

Érthetetlenül rossz helyen van az ujjlenyomat olvasó, de tudom... van benne arcfelismerő. Amit ki lehet játszani egy képpel magadról. Ha lerakod egy asztalra mindenképpen fel kell emelned, akár az arcfelismerőt akarod használni, akár az ujjlenyomat olvasót.

Ami a legnagyobb extrája az ívelt minimális kerettel rendelkező kijelzője. Aminek semmi funkciója vagy értelme. Csak feltűnő maximum. Engem nem vettek meg vele.

Nagyon nőies telefon.

Tudja a vezeték nélküli töltést. Ami még inkább helyhez kötöttebb mint a vezetékes töltés. Nem lehet használni a telefont amíg töltöd. Ez miért jó?? Szóval megint egy nesze semmi fogd meg jól extra.


Szerintem egyértelmű! ONEPLUS 5

2017. júl. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát úgy látszik, a #4-es csak a legdrágább oldalakat ismeri! :(


Re [link]

2017. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 És melyiket vetted 6/64 vagy 8/128?
2017. júl. 26. 23:09
 9/14 Tibor8815 válasza:
76%
6/64-et. Valószínűleg ezt is majd a frissítések hiánya miatt fogom lecserélni. Ez előtt 3 évig egy 1020-as Lumiát nyúztam. A gyorsasága a ONEPLUS-nak elképesztő.
2017. júl. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

#7-es, mivel más nem vette a fáradságot, ezért leírom én neked.

Szerinted mégis miért 167.000Ft?!

Azért, mert holmi szürke import árus, 0 garanciával ellátott készülékeket árulnak.

2017. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!