Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van lehetőség a vodafone-nál...

Van lehetőség a vodafone-nál mobilinternetre külföldre?

Figyelt kérdés
1 hétre kellene, de jó lenne másik országba használni a netem, feltöltőkártyás vagyok
2017. júl. 30. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyfélszolgálat mit válaszolt erre a kérdésedre amikor felhívtad őket a 1270-es ingyen hívható számukon?
2017. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem itt, hogy ezzel ne kelljen hívogatni őket, lehet épp valaki külföldön dolgozik, és tudna erre válaszolni, ő milyen használ.


Miden ilyen kérdésbe, beugrik valaki egy ilyennel, itt azért kérdezünk, hogy ne hívjuk fel őket, ha nem muszáj, várok még, hátha valaki tud erre válaszolni, hogy ő milyet használ

2017. júl. 30. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:

"ne hívjuk fel őket, ha nem muszáj,"

Az ügyfélszolgálat első kézből fog személyre szabott pontos információkkal szolgálni neked arról, hogy milyen lehetőségek állnak rendelkezésedre.

2017. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm.

Bekapcsoltam ezt a szolgáltatást, tehát az 1270 számra elküldtem a ROA sms-t, és most be van kapcsolva, a meglévő adatomat most már külföldön is használhatom.

(Hátha valakinek szüksége lenne rá, hát ennyit kell tenni), második, aki gondolom az első: A 3. linkelt és segített vele, nem esett nehezére, szerintem több energiát megspórolt, mint hogy te osztod az észt, de hasznomra nem váltál, mindegy megoldódott, köszi.

2017. júl. 30. 23:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Bár megértem, hogy valóban elmondják miről mit kell tudni, de elsősorban szeretem tudni, hogy valaki tudna -e segíteni , mire hívogatok, mindig megkérdezem ha valamit nem tudok, erre van az oldal.
2017. júl. 30. 23:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi, jól esett hogy mindhárom válaszom értékelted.
2017. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De tegyük hozzá, igazából csak a harmadikkal segítettél igazán.
2017. júl. 31. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!