Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9, p10, vagy iPhone...

Huawei p9, p10, vagy iPhone Se? Esetleg mást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Egy androidos Sony m2-t cserélnék le. Már már használhatatlan. 3 éve lesz idén télen, h vettem. Ez az amiért kicsit csalódtam az androidban és gondolkodom az ios-en..viszont félek is tőle, hogy nem tetszene az új rendszer és megbánom. Ez az m2 egy 4 éves telefon úgy, mint az iPhone 5s és azt még mindig megy a rendszerfrissítés erre viszont 1 éve kB. semmi.. Ez csak annyiban gáz, hogy kegyetlen lassú és nincs tárhely az alkalmazásfrissítésekhez mert már az 5.1 android is lefoglalja az összes memóriát. Egy szó, mint száz cserére érett.. Tetszenek a Huaweiek viszont félek, hogy 2 év és rendszerfrissítés nuku. Az SE tetszik és kipróbálnám, az ára se húzós, viszont kisebb, mint a mostani 4,7es telóm. Szerintetek mit vegyek?? Csak Vodafonetól tudok hűséggel úgyhogy a kezem kötik márka terén.

2017. júl. 31. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Note 2-ről váltottam iPhone 6s-re és egyáltalán nem csalódtam. Sokkal jobban tetszik az iPhone,mert szinte soha se fagy be,nincs semmi lagg,minden program kiválóan fut,az IOS maga meg teljesen jól meg van csinálva.

Meg legalább ez kapja a frissítéseket éveken keresztül,nem úgy,mint a legtöbb androidos teló,hogy egyszer kapnak vmit és aztán jól van.

Talán az egyetlen probléma a zene és program átvitel,de azt meg lehet oldani egy pár alkalmazással az App Store-ból.

Szerintem az SE nagyon jó választás, szinte egy az egyben olyan mint egy 6S,csak a 3D touch nincs neki meg.

2017. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még a másik félelmem az SEvel kapcsolatban a kijelző mérete. Egy 4,8 inches kijelzőről váltanék ebben az esetben 4 inchesre. Vajon meg lehet ezt szokni? Mindent a telefonomon csinálok. Böngészés, YouTube is akár.. Elég erre 4 inch? Igaz ebben sokszor zavar az, hogy nem tudom hová rakni, az iPhone tuti elfér a zsebemben. 😃 Köszi a válaszod! Legszívesebben 6st vennék amúgy csak ugye az ára a probléma.
2017. júl. 31. 11:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát...nekem még most is néha problémám van a kijelző méretével,mert hát 5,5-ről váltottam 4.7-re. Néha nehéz írni,de más problémám nincs.

Amúgy ha esetleg az SE túl kicsi lenne,akkor vehetnél egy 6-ost vagy 6 Plus-t.

2017. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs már 6 és 6 plusz sem a Vodafonenál. Csak 6s amiért rettenetesen sokat kérnek el.
2017. júl. 31. 12:15
 5/10 anonim ***** válasza:
SE helyett semmiképp se vegyél 6-ot vagy 6 plust. 1-2 év múlva már elavultak lesznek, meg az SE amúgyis erősebb. Gyűjts minimum egy 6s-re, ha ennyire zavar a mérete, viszont szerintem a kis képernyőt szerintem meg lehet szokni, ha nő vagy biztos jól állna a kezedben, és nem fog kilógni legalább a zsebedből :)
2017. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valamelyik áruházban, vagy a Vodafonnál próbáld ki a telefonokat. Kipróbálás nélkül semmit ne vegyél. A régebbi androidos telefonok tényleg lassúak, de új korukban is ilyenek voltak, csak akkor nem tűnt fel. Ha nincsenek karbantartva, akkor persze tovább lassulhatnak. A legújabb frissítéseket ha rá is lehetne tenni a régi telefonokra, csak még tovább lassítanák, úgyhogy nem mennénk vele sokra. Az új androidos telefonok viszont igencsak utolérték sebességben az iPhone-t, tárhely problémád pedig nem lesz, mert a legtöbb androidos telefon bővíthető.

Egyébként iPhone-nál is ha a régebbi modellekre feltelepíted a legújabb iOS-t, lassabb lesz. Vagy ki kell kapcsolni az új funkciókat.

2017. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem SE-m van, androidrol váltottam és megérte. Persze ember függő, de iOS sokkal kényelmesebb. Nem lehet személyre szabni meg hasonlók aminek én örülök is.

A 4" néha kicsi főleg ha játszol de normál használatra jobb mint a nagy. Letöltöd a Gboard billentyűzetet és a gépeléssel se lesz bajod.

2017. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Használtam 2 és fél évig m2-t illetve közben és utána is sok másik telefont. Hát azt kell mondjam hogy az ios se stabilabb mint az android. Az M2-m tökéletesen működik a mai napig, jelenleg egy huawei p9 van nálam bátran tudom ajánlani. Iphone se-t nem használtam még de 6s-t igen és nincsen semmi különbség a két rendszer között stabilitás terén. Androidnál talán a samsungokat nem ajánlanám, ott hosszú távon előfordulhatnak laggok, fagyások. Azért semmiképp ne válts IOSre mert csalódtál az androidban, mert ugyanott tart a két rendszer. A frissítések meg egy idő után csak hátráltatják a telefont, lassítják. Egyébként az általad említett telefonok mindegyikét tudom ajánlani.
2017. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az iOS stabilabb azért.
2017. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbízhatóságot, stabilitást tekintve azt lehet mondani, hogy pár éve még egyértelműen megbízhatóbb volt az iPhone. Az utóbbi 2 évben a hibastatisztikák szerint romlik az iPhone-ok megbízhatósága, az Androidé pedig javul. Iphone-nál a lefagyó alkalmazások pl. Facebook, Instagram jelentik a fő problémát, és a Wifi csatlakozással vannak gondok. Androidnál kamera, és akkutöltési problémák a leggyakoribbak.
2017. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!