Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szükséges védőfólia az iPhone...

Szükséges védőfólia az iPhone SE-re?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem akarod hogy az első leejtésnél be törjön a kijelző akkor igen.
2017. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha rosszul ejtjük le, attól ugyanúgy összetörik, hiába van rajta fólia, szóval ez nem igazán befolyásolja. az enyémen például nincs, mégsem tört még össze, pedig volt már pár esése...SE-nek nem tudom mennyire karcálló az előlapja, én 7 plus-ról ezrét vettem le, mert zavart az üvegfólia, karcot meg jól állja.
2017. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem az törés miatt, hanem a karcok miatt gondoltam fóliára:)

nem tudom milyen jó a karc elleni védelem az SE-n

2017. júl. 31. 19:54
 4/12 anonim ***** válasza:

# 2: szólok, hogy van már erre is fólia (aminél ha leejted egy emeltről a telefont, nem törik össze, stb.), igaz nem az olcsók között kell keresni.


# Kérdező: te tudod, hogy kell-e fólia és ha igen, akkor melyikre lenne szükségedet. SE, mint okostelefon, jó és remélem jó pár éven át, teljesen használható lesz, úgyhogy ha így nézzük, ÉN javaslom a fólia használatát.

2017. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert állítólag ezek a telefonok már nem karcolódnak és nem tudom h az SE is ilyen-e:)
2017. júl. 31. 23:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Specifikációk között kiskeresed, hogy milyen a kijelző (Gorilla Glass) és megnézed azt, mennyire karcálló.
2017. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
maximum akkor véd, ha az egész telefont körbeöleli. legtöbb esetben az üvegfólia is akkor nem segít semmit, ha a telefon a sarkára esik, és onnan indul ki az ütődés. nyilván ha pofára esik, akkor elképzelhető, hogy megvédi.
2017. aug. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem karcálloak ezek a telefonok nem tudom honnan vetted.
2017. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom, hogy használat közben mikrokarcok legyenek rajta. Az apple oldalon nem találtam meg, hogy miből van a kijelzője.

Azért írtam ki a kérdést, hátha van itt valakinek SE-je és megmondaná-e, hogy karcolódik-e neki:)


Onnan vettem, hogy manapság mindenféle gorilla glassokat tesznek a telefonokra, amik karcállóak elvileg, de nem találtam meg, hogy az SE-n mi van

2017. aug. 1. 17:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Az iPhoneon tudtommal nincs gorilla üveg nekem 6sem tesomnak SEje baratnomnek 5s-e van mindhárman használjuk az uvegfoliat anélkül mind3 telefon karcolodott.
2017. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!