Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7-et vagy Samsung...

Iphone 7-et vagy Samsung Galaxy S8-at érdemes venni 2-3 évre?

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
mind1, amelyik jobban tetszik.
2017. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan, egyikkel sem nyúlsz mellé. Minimális teljesítménykülönbség, az ár sem nagyon más. Amelyik jobban tetszik. Nekem az S8 lenne nyerő, Android párti vagyok és nem tetszik hogy az Apple dizájnja lassan három éves. Amúgy nem tudnám egyiket se tartom érdemesnek megvenni, most akarok egy S7-edgere beruházni, szerintem alig rosszabb, mint az S8, miközben az árazása korrekt.
2017. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Hopp, valamit elírtam: egyiket sem tartom érdemesnek megvenni.
2017. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek iPhone 7je van, és teljesen elégedett vele. Gyönyörű kamera, jó akksi és gyors. :)
2017. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Több évre egyértelműen Apple termék. Nemcsak telefon, hanem tablet, laptop esetén is.
2017. aug. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várd meg az új iPhone 8-at (ha az lesz a neve :D), vagy, ha az , majd nem fog tetszeni, akkor még mindig ott van a 7s, esetleg a 7s Plus (ha lesz :D)
2017. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!