Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A3 2017 zárlato...

Bistyák Zoltán kérdése:

Samsung galaxy A3 2017 zárlatot kapott, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég voltunk a barátaimmal sátrazni és az említett telefon (IP68 vízálló szabvány) az este folyamán a sátorban volt mellettem. Egész este zuhogott az eső, de a sátor nem ázott be csak magas volt a páratartalom. A sátrazás előtt vásároltam a telefont és jelenleg pesten van szervízben és nagyon aggódom hogy megvonják a garanciáját pedig a készülèket nem érte konkrétan víz. Reggel mikor felkeltem még tökéletesen működött semmi baj nem volt, aztán egyszer magától jelezte hogy az eszköz nedvességet érzékelt. Szárítottam a telefont órákig (nem rizsben nem sóban nem hajszárítóval) aztán feltettem tölteni, semmi baj nem volt a telefon töltött. A második töltésnél azonban a telefon kikapcsolt állapotban 11% ról felugrott 89% ra és onnantól másodpercenként ugrottak le a százalékok valamint nem reagált a töltésre. A telefon rendszere azonban (kamera, ujjlenyomatolvasó stb) hibátlanul működött!! Szerintetek a szervízben ezt garanciálisan javítani fogják? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. aug. 1. 02:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor hogy vizálló ha nem birja a vizet?

Vagy csak a plusz pénzt kell kifizetni és ugyan olyan szar mint a többi ami nem vizálló.

2017. aug. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A telefon megkapta az IP68 szabványt (ez most a legmagasabb), azaz 1,5 méter mélységig és fél órán át ÉDESVÍZBEN nem megy tönkre a telefon. Kiderült hogy mi volt a baja, mástól kapott zárlatot, nem a víz tett benne kárt :). És a telefont szerencsémre ingyenesen javították
2017. aug. 1. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!