Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megtelt belső memória?

Megtelt belső memória?

Figyelt kérdés
Ha a telefonom úgy gondolkodik hogy amint behelyezem a memóriakártyát egynek veszi a két tárhelyet (össze is adja meg minden) akkor hogy lehetséges hogy betelhet a telefonom tárhelye ha még bőven rengeteg hely van az SD kártyán?

2017. aug. 1. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egybeszámolja a tárhelyeket, a fájlok még valójában nem lessznek mozgatva. Androidon gyorsítótáratás, ideiglenes fájlok, letöltések miatt (bár más is van, de nincs értelme túlrészletezni) a belső tárhely hamar elfogyhat (főlleg, ha nem is nagy).


Érdemes egy fájlkezelőt igénybevenni és átpakolgatni amit csak lehet ténylegesen a microSD -re.

2017. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha átpakolgatom amik a játékhoz tartoznak akkor az a játék hiányolni fogja azokat a dolgokat és újra letölti ugyanoda
2017. aug. 1. 13:12
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Alkalmazásokban át lehet helyezni SD-re és akkor nem lesz ilyen gondod,csak a telefon újraindítás után mindig eltünteti az ikonokat az android.
2017. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mint írtam korábban az áthelyezhető dolgokat pakold át csak.

Obb fájlok áthelyezése sok esetben működésképtelenné teszi az appokat (nem csak játékokat).


Alkalmazáskezelővel sok eszközön van lehetőség natívan mozgatni az alkalmazásokat memóriakártyára, azonban ez nem sok különbséget jelent.


Valódi hatékonyságot root -al érhetsz el csak. Root -olt eszközön átlinkelhetőek az alkalmazások a memóriakártyán létrehozott másodlagos partícióra. Obb fájlokat pedig hasonló módszerrel (szülő mappával együtt) lehet linkelni.

2017. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mint èn is mondtam egynek veszi ès nem engedi áthelyezni. 6.0 óta az alkalmazások menüpontban nincs olyan gomb hogy "Áthelyezès SD kártyára" a fájlkezelőkben meg vagy nincs ilyen funkció vagy nagyjából mindegyik ugyanazt ìrja amiben van "A kèt tárhely ugyanaz. Az áthelyezès nem szüksèges." A telefonomat nem lehet rootolni,utána nèztem.
2017. aug. 1. 19:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Buta voltam de már tudom mi van. Beállításokban a kártyát belső tárhelyként kellett formázni. Most már ténylegesen szó szerint egybeveszik a kettőt
2017. aug. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!