Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebookon miért van ott az 1-es?

Facebookon miért van ott az 1-es?

Figyelt kérdés

Tegnap kora délután óta van a facebook fölött egy 1-es, mint ha lenne egy értesítésem. De mindeközben nincs semmiféle értesítésem, de még ismerősnek jelölésem, sőt még olvasatlan üzenetem sem!!! Ez a jelenség csak is kizárólag telefonon van jelen, gépen (Google chrome) alatt nem jelez hogy volna-e olvasatlan értesítésem. Tehát csak telefonon. Próbáltam ki-bejelentkezni, újratelepíteni az alkalmazást, Factory reset (azt már amúgy is meg akartam csinálni), sőt, még más telefonról/táblagépről is beléptem a profilomba, és az 1-es mindenhol ott volt! Ez mi? (Lehet hogy van összefüggés, de minden androidos eszközön amiről beléptem, a facebook legújabb frissítése van telepítve) Az alkalmazással történt valami? Vagy a Profilommal? (Megjegyzem más profilnál nincs értesítést-jelző szám) csak az enyémnél, de nem tudom hol a hunyó. Mit csináljak ebben a helyzetben? Nagyon idegesítő!

Jelszócsere: Pipa!



2017. aug. 1. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire komolyan venni, mivel ez egy új funkció, elképzelhető hogy még nem tökéletes. Nekem volt hogy ugyan azt üzenetet jelezte olvasatlan új üzenetként már hatodjára, aztán 1 nap múlva már nem volt ott.
2017. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké Köszi. Csak amióta fent vagyok facebookon (KB 5-6 éve talán de az is lehet hogy több) ilyennel még nem találkoztam.
2017. aug. 2. 10:45
 3/4 A kérdező kommentje:

Valami tuti, hogy a profilommal van!

Letöltöttem a facebook alkalmazásnak az áprilisi kiadását (tehát egy régebbik verziót) (APK) és bejelentkeztem azon keresztül. És az értesítést jelző szám még mindig ott volt!

Bejelentkeztem anyukám fiókjába (Az engedéjével!), és ott meg nem volt semmi féle olvasatlan értesítés.

De ha windows alól (Tehát gépről) lépek be, akkor meg nem jelez, hogy lenne e értesítésem.


Félre ne értsetek, Nem vagyok az a facebook P*csa, aki egész nap csak a facebookon lóg, De féltem az adataimat, mert rengeteg beszélgetésem ott van tárolva, és kicsit gyanús, hogy már napok ótta jelez (De hogy mit jelez, azt nemtudom) És itt már nem az alkalmazás a hunyó, hanem a profilom. Mit tegyek? :S

2017. aug. 2. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon zavar, akkor írj a facebooknak egy levelet a problémával, amúgy meg előbb-utóbb csak megjavul.
2017. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!